DARMOWA DOSTAWA - DARMOMA DOSTAWA - DARMOWA DOSTAWA - DARMOWA DOSTWA - DARMOWA DOSTAWA - DARMOWA DOSTAWA

Zwroty i wymiana

Zwroty zakupionego towaru w sklepie internetowym Bikemia.com

1) Zgodnie z ustawą z dnia 30maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. 2014. 827) Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie, drogą mailową, bądź przez wypełnienie formularza, stanowiącego załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.
2) W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Klient powinien odesłać towar należycie zapakowany niezwłocznie, najpóźniej w terminie 7 dni od dnia w którym odstąpił od umowy. Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez Klienta. ( Druk zwrotu )
3) Jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru, nastąpi niezwłocznie nie później niż w terminie 30 dni od złożenia przez klienta oświadczenia o odstąpieniu od umowy, poprzez uznanie rachunku karty płatniczej lub w przypadku e-przelewu rachunku bankowego, użytej we wcześniejszej transakcji zakupu tego towaru, lub przez wykonanie przelewu przez Sklep na wskazane przez Klienta, który nie jest konsumentem konto, jeśli wcześniejsza zapłata za towar nastąpiła gotówkowo, lub za pomocą przelewu. Towar można też zwracać osobiście do magazynu mieszczącego się pod adresem BIKEMIA.com, ul. Św. Antoniego 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.
4) W stosunku do Klienta będącego konsumentem zwrot kwot, wskazanych w pkt. 3 następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Wymiana zakupionego towaru w sklepie internetowym Bikemia.com

1) Wymianę zakupionego towaru należy zgłosić do nas drogą mailową na adres sklep@bikemia.com podaj numer zamówienia oraz nazwę produktu, który chcesz wymienić, a także nazwę nowego produktu, którym klient jest zainteresowany.
2) Zwracany towar nie może nosić śladów eksploatacji i montażu, musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy. Opakowanie producenta nie może być uszkodzone, jeśli zostało uszkodzone podczas dostawy, wymagane są zdjęcia zniszczonej paczki którą dostarcza firma kurierska.
3) Zwracany produkt należy wysłać na adres Bikemia.com ul. Św. Antoniego 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, tel: 607-129-722. Do przesyłki dołącz wypełniony formularz odstąpienia od umowy, co znacznie przyśpieszy procedurę wymiany. W formularzu zapisz informację, na jaki inny wymieniasz zwracany produkt.
4) Po otrzymaniu przez nas przesyłki i zweryfikowaniu czy produkt jest nieużywany i pełnowartościowy wystawimy korektę faktury VAT lub paragonu. Zostanie ona przesłana na adres email podany w zamówieniu a środki zwrócone 14 dni od jej wystawienia.
5) W przypadku zagubienia paragony, należy wypełnić „Oświadczenie o zagubionym dowodzie zakupu” podając datę złożenia zamówienie i numer zamówienia i nazwę zakupionego towaru. ( druk oświadczenia o zgubionym paragonie )
6) Po weryfikacji naszego wszystkich punktów 2), 3), 4) , 5) dokonujemy korekty dokumentu zakupi i wysyłamy wymieniany towar na adres podany w pierwotnym zamówieniu, chyba że klient zadeklaruje i poda inny adres dostawy.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż