DARMOWA DOSTAWA - DARMOMA DOSTAWA - DARMOWA DOSTAWA - DARMOWA DOSTWA - DARMOWA DOSTAWA - DARMOWA DOSTAWA

Zapięcia rowerowe

Dla każdego rowerzysty jego rower to cenna rzecz, dlatego też jego zabezpieczenie nie można pozostawiać przypadkowi. Sposobów zabezpieczeń waszego roweru jest bardzo dużo: od kłódek, przez linki i łańcuchy, aż po zamek u-lock. Dzięki tego rodzaju akcesoriom rowerowym zmniejszy się prawdopodobieństwo kradzieży roweru. Zabezpieczenia rowerów różnią się między sobą, wybierając je należy sugerować się materiałem oraz sposobem ich wykonania, a także tym, gdzie najczęściej będzie ono wykorzystywane. Zapięcia rowerowe typu u-lock sprawdzają się, jeżeli rower będzie zapinany do stalowej bramy lub słupa - to grube, solidne i ciężkie do przecięcia zapięcie. Hartowane łańcuchy, ze względu na swoja masę, polecane są do stacjonarnego zabezpieczania jednośladów, ale sprawdzą się również jako przypięcie do miejskich stojaków. Zabezpieczenia składane to dobry wybór dla osób, które często się przemieszczają - lekkie, małe i elastyczne sprawiają, że ich transportowanie nie stanowi problemu. Bez względu na to, na jaki rodzaj zabezpieczeń do roweru się zdecydujesz, pamiętaj o jednej prostej zasadzie: należy dobrać je tak, aby nie utrudniały Ci życia, a jednocześnie zapewniały wysoki poziom ochrony przed złodziejem a opcji jest naprawdę dużo.

 

Czytaj więcej...
Sortuj:
83 produktów
WYPRZEDAŻ
Zamek rowerowy BOPLOCK TY-329 U-Look7012
47,20 59,00
WYPRZEDAŻ
Zapięcie łańcuch ONGUARD MASTIFF 75cm6768
59,00 78,99
WYPRZEDAŻ
Zamek rowerowy AXA ROCK6608
39,20 49,00
WYPRZEDAŻ
Zamek rowerowy 2K HW856036461
55,20 69,00

Najlepsze zapięcia rowerowe w bikemia.com

Zapięcia rowerowe to niezbędny element każdego roweru, który zapewnia bezpieczeństwo twojego jednośladu. Już sama nazwa wskazuje na to, że zapięcia te służą do zabezpieczenia roweru przed kradzieżą. Na rynku znajdziesz wiele rodzajów zapięć do roweru: od zamków, przez łańcuchy, po linki zabezpieczające. Każdy rodzaj zapięcia posiada swoje wady i zalety, dlatego warto zastanowić się, jakie kryteria powinny nad nim zdecydować.
Nie bez znaczenia jest również fakt, w jakim celu będziesz korzystać z zapięcia rowerowego. Jeśli będziesz jeździć rowerem w miastach, lepiej postawić na mocniejsze zapięcie, które skutecznie ochroni rower przed złodziejami. W przypadku wycieczek poza miasto, np. na rowerowe szlaki, lepszym wyborem mogą okazać się lżejsze i bardziej mobilne zapięcia, które nie będą przeszkadzać w trudnym terenie.
Linki zabezpieczające rower to jedna z najlepszych opcji na rynku. Linki te charakteryzują się wysoką wytrzymałością i trwałością, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Dzięki temu łatwiej przechowywać je w dowolnym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje zapięć do roweru, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni dla swoich potrzeb. Dlatego nie czekaj i już dziś wybierz zapięcia rowerowe, które zagwarantują bezpieczeństwo twojego jednośladu!

Jak dobrać zabezpieczenia rowerowe?

Szukając najlepszego zabezpieczenia roweru dla Twojego roweru, należy zwrócić uwagę gdzie zostawiasz rower i na jak długo. Skuteczne zabezpieczenie roweru przed kradzieżą, wiąże się z wyborem dobrego zabezpieczenia.

Linki stalowe do roweru

Linka i spirale - to rodzaj blokady najczęściej stosowanej, wiadomo że linkę można przeciąć ale taki rodzaj zapięcia nie ważyć dużo i będzie łatwy do transportu. Zostawiamy jednoślad w miejscach publicznych, gdzie ryzyko kradzieży jest dużo mniejsze. Zamki stosowana w tego rodzaju zapięciu rowerowym, występują na kluczyk lub szyfr.

Szekle czy U-lock, to wygięty pręt w kształcie litery U to solidność poziomu bezpieczeństwa kłódek rowerowych. Zabezpieczamy rower spinając ruchome części ( np. koło ) z ramą roweru. Jako dodatkowe zabezpieczenie możemy zastosować elastyczną linkę i dodatkowo przypinać rower do stojaka rowerowego czy drzewa. Nie zaleca się zapięcia do roweru owijać wokoło siodełka lub sztycy rowerowej, które bardzo łatwo szybko można zdemontować.

Zapięcia składane

Zapięcie rowerowe składane - łatwe do transportu i jedno z solidniejszych rozwiązań ochrony przed kradzieżą. Aby skraść rower i nim odjechać należy użyć elektrycznych narzędzi. Duży wybór tego typu zapięć posiadają w swojej ofercie topowe firmy Abus, Axa czy Kryptonite.

Przy wyborze odpowiedniego zapięcia na swój rower, należy rozważyć zabezpieczenie łańcuchowe rowerowe produkowane przez większość firm takich jak Abus, Axa, Kryptonite, Primo, Toyon, Sekura itd. Zbudowane są z solidnego zamka i stalowych ogniw połączonych ze sobą.

Najlepsze zabezpieczenia roweru

Nasz sklep internetowy a swojej ofercie posiada zabezpieczenia od prostych w użyciu linek po przez łańcuch rowerowy czy dość popularne u-lock Kryptonite i zabezpieczenia składane Abus. Zapraszamy!!!

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż