Zapięcie ONGUARD 8129 Revolver Link Plate Lock 112,5 cm

159,00 zł

dostępny

Opis

 

ONGUARD - maksymalna ochrona Twojej własności. Firma ciągle doskonaląca swoje produkty przy użyciu najnowszych technologii. Produkty z logo ONGUARD uznawane są za jedne z najlepszych na świecie.
Zapięcie ONGUARD REVOLVER Link Plate Lock K9 wysoki poziom bezpieczeństwa 85/100 !!! Wysokiej jakości składane zapięcie łączy w sobie zalety bezpieczeństwa U-lock'a z łatwością obsługi i wszechstronnością linki.
Po rozłożeniu ma długość odpowiednią do zabezpieczenia ramy i koła do słupa lub innego stałego obiektu. W zestawie uchwyt do roweru ułatwiający transport zapięcia. CECHY PRODUKTU: Długość: 112 cm. Mechanizm blokujący: X4P - Quattro Bolt - 4 zapadkowy Materiał: Stop aluminium i stali Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem, w tym 1 z małą lampką LED Poziom bezpieczeństwa: 85/100 Zapięcia serii: REVOLVER X4P Nasi inżynierowie opracowali nowe rewolucyjne technologie, które sprawiają, że nasze zapięcia są lepsze, mocniejsze i lżejsze. - Bardzo mocne, lekkie stopy aluminium i stali - Pierwsze w historii COMBO X4P - Nowa stal mocna jak tytan - Bardziej bezpieczne i bardziej przyjazne dla użytkownika, niż cokolwiek innego na rynku - Mechanizm blokujący X4P zabezpiecza zamek w 4 miejscach maksymalizując wytrzymałość na rozerwanie, podważanie i skręcanie

Podobne produkty