MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWEÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM

Uchwyty i torby na telefon do roweru

Uchwyt na telefon do roweru jest bardzo przydatny, pozwala na przymocowanie telefonu lub smartfona w miejscu dla nas widocznym m.in na kierownicy lub mostku rowerowym. Montaż takiego urządzenia jak smartfon w miejscu widocznym, pozwala nam na wykorzystanie go jako nawigacje GPS czy może zastąpić nam licznik rowerowy. Uchwyty rowerowe na telefon dostępne są w różnych rozmiarach w zależności od wielkości telefonu czy iphone, ale wraz z zwiększającą się liczbą modeli smartfonów, producenci uchwytów na smartfon wychodzą z tych dedykowanych pod wskazany model i oferują uchwyty uniwersalne. Dedykowane są etui na telefon, które mocowane jest w tych samych miejscach co uchwyty, plus dodatkowo można zamocować do ramy roweru, za pomocą rzepów. Etui jest najczęściej wodoodporne i można korzystać z telefonu bez konieczności wyciągania go z pokrowca. Uchwyt do telefonu na rower to idealne akcesorium do wykorzystania przez zawodników na sesji treningowej.

Czytaj więcej...
Sortuj:
31 produktów
WYPRZEDAŻ
Uchwyt bidonu FIDLOCK Bike czarny7041
39,20 49,00
WYPRZEDAŻ
ETUI NA TELEFON SPECIALIZED S-WALLET6241
52,01 65,01

Jak wybrać uchwyt na telefon do roweru?

Uchwyt rowerowy na telefon montowany jest najczęściej do kierownicy za pomocą obejmy, średnice obejmy podaje producent. Uchwyty nie są dedykowane do konkretnych modeli telefonu, są one uniwersalne z funkcją rozkręcania lub skręcania systemy mocowania. Dobry uchwyt rowerowy na telefon, posiada miękką powłokę nie rysującą naszego telefonu, skręcany uchwyt zapewnia solidne trzymanie smartfona podczas jazdy po nierównym terenie. Kolarz poruszający się szosą oczekuje funkcjonalności od swojego urządzenia, odpowiednie aplikacje zapewniają niezbędne funkcje podczas jazdy. Dodatkowo łatwy dostęp o urządzenia, pozwala przełączać funkcje bez konieczności zatrzymywania się na rowerze.

Niektóre smartfony nie powinno się wystawiać na działania atmosferyczna m.in deszcze i śnieg ponieważ mogą działać nie poprawnie. W swojej ofercie posiadamy typ uchwytów na telefon , wyglądem przypominającym torbę z przezroczystym okienkiem. Przy wyborze uchwytu tego rodzaju zapewniamy wodoodporność i chronimy nasz telefon przed zabrudzeniami. Uniwersalny uchwyt wykonany w tworzywa sztucznego, posiada funkcje klik czyli szybkiego wypinania i wpinania.

Sprawdź naszą ofertę na rowerowe uchwyty na telefon i podczas wyboru odpowiedniego zwróć szczególną uwagę na modele uchwytów

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż