Trenażery i akcesoria

Trenażer rowerowy to urządzenia stacjonarne używany na salach trekkingowych lub w domowym zaciszu przez zapalonych kolarzy. Trenażer jest to urządzenia typowo treningowe dla szlifowania swojej formy i wydolności przed kolejnymi zawodami kolarskimi. Możemy z trenażera korzystać i trenować całą zimą i rywalizować wirtualnie. Największą popularnością cieszą się w okresie jesienno-zimowym kiedy pogoda nie sprzyja do wychodzenia na zewnątrz. Istnieje wiele rodzajów trenażerów rowerowych jedna są bardziej rozbudowane i zaawansowane z możliwością łączenia się z komputerem, dzięki temu po przez interaktywny system możemy rywalizować z innymi rowerzystami nie wychodząc z domu. I mniej rozbudowane trenażer rolkowy tzw. rolki gdzie tylko wstawiamy rower bez potrzebnych modyfikacji i możemy pedałować bez regulacji oporu. Niektóre modele mają wbudowany pomiar mocy czy wyświetlacz prędkości i kadencji. W trenażerach magnetycznych za opór podczas symulowania jazdy pod górkę odpowiedzialne są magnesy.
Opona do trenażera rowerowego zalecana jest specjalnie do tego przeinaczenia, opona o specjalnej specyfikacji zużywa się znacznie wolniej niż tradycyjna opona rowerowa.
Korzystanie z trenażera rowerowego nie wymaga z posiadania specjalnej ramy w swoim rowerze, wynikający z oporu podczas treningu.

Czytaj więcej...
Sortuj:
13 produktów
WYPRZEDAŻ
Wentylator WAHOO KICKR HEADWIND2942
1 198,94 1 399,00
WYPRZEDAŻ
Trenażer WAHOO NEW KICKR SMART POWER TRAINER 20232916
5 099,14 5 998,99
WYPRZEDAŻ
Uchwyt Aero SPECIALIZED STEM MOUNTED ACCESSORY2924
159,01 280,00
WYPRZEDAŻ
Antena WAHOO ANT+2753
138,92 189,00
WYPRZEDAŻ
Czujnik PRĘDKOŚCI WAHOO RPM2751
165,02 189,00
WYPRZEDAŻ
Pomiar mocy lewe ramie SPECIALIZED R8000 ULTEGRA2594
1 499,07 2 199,01
WYPRZEDAŻ
Trenażer WAHOO KICKR CORE1880
3 144,14 3 698,99
WYPRZEDAŻ
Trenażer WAHOO KICKR SNAP1879
1 609,08 2 299,01
WYPRZEDAŻ
Trenażer ELITE TURNO zielony1877
1 889,29 2 698,99

Trenażery rowerowe rodzaje

Trenażer rowerowy to jazda rowerem w pomieszczeniach czyli trening pod dachem, najpopularniejszy to ten który po zdemontowania tylnego koła i zamontowania kasety do trenażera, wpinamy nasz rower bez tylnego koła.

Interaktywny trenażer to idealne rozwiązanie dla treningu stacjonarnego, gdzie po połączeniu z telefonem, tabletem czy laptopem. Możemy rywalizować podczas złej pogody podczas zawodów kolarstwa szosowego i jazdy w terenie górskim.

Poza symulacją wyścigu kolarskiego, możemy doskonalić swoją technikę pedałowania swoim rowerem mimo trudnych warunków pogodowych. A nie jedno krotnie jego funkcjonalność pozwala zaadoptować rozgrzewkę przed zawodami.

Trenażery magnetyczne wyposażone są w manetkę możliwości regulacji oporu naszego jednośladu. Możemy kręcić pedałami z dużym oporem, służy do tego magnes i czujnik, który stawia opór i symuluje nachylenia podczas podjazdów na trasach. Dzięki takim możliwości ustawienia, zawodnik może się przygotować dokładnie przygotować do kolejnych zawodów.

Trenażer Elite Direto XR-T to pełnowartościowy trenażer który precyzyjne kontroluje parametry jak w rozbudowanym rowerze stacjonarnym, możemy ustawić brak większego oporu lub sprawdzić wysokość podjazdu i czas naszej jazdy.

W wielu modeli trenażerów możemy skorzystać z podstawki przedniego koła, dzięki temu trenażer rowerowy jest stabilny podczas swojej pracy.

Trenażer hydrauliczny z wzrastającym oporem

Wybór trenażerów na rynku jest bardzo duży i jest wielu producentów takich jak Wachoo, Tacx, Smart czy Elite. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć trenażery rowerowe typu direct.

Trenażer rolkowy

Trenażer rowerowy rolkowy tzw. rolki to prosta konstrukcja z możliwością złożenia i szybkiego przetransportowania do innego miejsca. Ten typ trenażerów do treningów i jazdy po płaskim, nie wymaga specjalnego połączenia w trenażerem czy z przełożeniem kasety rowerowej. Nie weźmiemy udziału w wirtualnym wyścigu kolarskim ale przeprowadzimy idealny trening na trenażerze.

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego!!!

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż