Suplement diety NUTREND Gutar Energy Shot

70-SUPLE-101-010

6,00 zł

Ładunek energii, normalizowanie metabolizmu energetycznego, zawiera ekstrakty z guarany, żen-szenia i zielonej herbaty

Więcej szczegółów

dostępne

Więcej informacji

 

Pojemność60ml
Opis

 

Informacje o Nutrend Gutar

Gutar to prawdziwy ładunek energii, zawierający funkcjonalne składniki wspierające sprawność umysłową, oddalające uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspomagające siły witalne. W jego skład wchodzi kompozycja wysokiej jakości ekstraktów z guarany, żeń-szenia i zielonej herbaty, uzupełnione w L-karnitynę i witaminę B6. Kofeina, zawarta w ekstrakcie z guarany, wspomaga metabolizm tłuszczów i pomaga w kontroli masy ciała, a także wspiera sprawność umysłową, pomaga zwiększyć czujność i poprawia koncentrację uwagi.

Ekstrakt z żeń-szenia, standaryzowany na zawartość ginsenozydów, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, sprzyja utrzymaniu należytej sprawności fizycznej i wspiera witalność organizmu. Gutar Nutrend to świetna propozycja nie tylko dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie, ale także dla tych wykonujących ciężką pracę umysłową i fizyczną oraz dążących do redukcji masy ciała.

Zastosowanie Gutar
Produkt przypadnie do gustu zawodowym sportowcom, kulturystom i osobom trenującym rekreacyjnie.
Do stosowania głównie przed treningiem, ale także w czasie trwania aktywności.
W stanach znużenia, zmęczenia, zwiększonej potrzeby koncentracji.
Dla osób wykonujących ciężką pracę umysłową i fizyczną, w tym studentów, kierowców, pracowników fizycznych.
Może być stosowany przez osoby kontrolujące masę ciała oraz pracujące nad osiągnięciem idealnej sylwetki.
Zalety Gutar 20 x 60 ml od Nutrend:
Idealnie dobrana kompozycja składników, które oddalają uczucie zmęczenia, dodają energii i wspomagają wytrzymałość (guarana, żeń-szeń)
Zawartość wysokiej jakości ekstraktów z guarany, żeń-szenia i zielonej herbaty, standaryzowanych na zawartość w nich związków aktywnych.
L-karnityna w świetnej postaci (opatentowana formuła Carnipure®).
Opakowanie to niewielka i wygodna w użyciu fiolka.
Płynna postać suplementu diety do spożycia tuż po otwarciu opakowania.
Do stosowania bezpośrednio lub do rozcieńczenia w wodzie/ napoju sportowym.
Składniki Nutrend Gutar 20 x 60 ml:
Naturalna kofeina, zawarta w ekstrakcie z guarany, wspomaga metabolizm tłuszczów i pomaga w kontroli masy ciała, a także wspiera sprawność umysłową, pomaga zwiększyć czujność oraz poprawia koncentrację. Ekstrakt z żeń-szenia, standaryzowany na zawartość ginsenozydów, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, sprzyja utrzymaniu należytej sprawności fizycznej i wspiera witalność organizmu.

Ekstrakt z zielonej herbaty, standaryzowany na zawartość polifenoli, wspomaga metabolizm tłuszczów oraz wspiera naturalny system ochronny organizmu przed działaniem wolnych rodników. L-karnityna jest zaangażowana w transport składników tłuszczu – długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, które są komórkowymi centrami energetycznymi. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia oraz wspomaga metabolizm energetyczny. Pomaga także w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zalecane stosowanie Nutrend Gutar 20 x 60 ml:
Zawartość jednej fiolki stosować na 30 min przed rozpoczęciem wysiłku. Jeśli zachodzi konieczność- kolejną fiolkę zastosować podczas wysiłku. Nie przekraczać porcji 2 fiolek dziennie. Przeznaczony do bezpośredniego spożycia lub rozcieńczenia wodą lub napojem sportowym. Wstrząsnąć przed użyciem. Osad nie jest wadą produktu. Nie przygotowywać z mlekiem i napojami alkoholowymi.

Suplement diety, zawiera substancje słodzące. Zawiera kofeinę (73 mg / 60 ml) – nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek. Nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących matek! Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci! Trzymać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania.

Podobne produkty