Suplement diety NUTREND Recovery Protein czekolada

70-SUPLE-101-011

37,00 zł

Odzyskiwanie glikogenu w celu zwiększenia energii, posiada enzym LAKTAZĘ, zawiera magnez i potas

Więcej szczegółów

dostępne

Więcej informacji

 

Pojemność500g
Opis

 

Informacje o produkcie Nutrend Recovery Protein Shake
Wysokiej jakości suplement diety od Nutrend został stworzony z myślą o osobach pragnących wspierać powysiłkową odnowę i przygotować organizm na kolejne wyzwania. W skład shake'a wchodzi połączenie węglowodanów i białka, wzbogacone w kreatynę oraz taurynę, a także w witaminę B5, witaminę H oraz składniki mineralne, w tym chrom, magnez i potas. Aby dopasować się do potrzeb osób aktywnych fizycznie, preparat został uzupełniony w specjalistyczne formulacje, w tym Modcarb- bezglutenowy kompleks węglowodanowy zapewniający wielofazowe uwalnianie cukrów i optymalne ich wykorzystanie przez organizm oraz w Tolerase®L zawierającą pH- stabilny enzym ułatwiający trawienie laktozy, co zwiększa tolerancję na ten składnik pokarmowy, nawet u wrażliwych sportowców. Recovery protein shake to doskonały sposób na odnowę zasobów organizmu tuż po zakończeniu wysiłku fizycznego.

Składniki aktywne Recovery Protein Shake
Recovery protein to shake dedykowany sportowcom i osobom aktywnym fizycznie. W jego składzie znajduje się zarówno białko pod postacią koncentratu białka serwatkowego, jak i węglowodany. Białko jest elementem budulcowym organizmu, więc dodatkowa porcja protein może zaspokoić zwiększone potrzeby sportowców i osób aktywnych fizycznie na ten składnik pokarmowy, szczególnie po intensywnym wysiłku fizycznym. Z kolei formuły Palatinose™ i Modcarb zapewniają stopniowe uwalnianie cukrów prostych, które mogą być wykorzystywane do odbudowy zapasów glikogenu w organizmie. Kolejnymi składnikami preparatu są kreatyna w postaci monohydratu oraz tauryna. Kreatyna jest związkiem powszechnie stosowanym w środowisku sportowym. Natomiast witamina B5 pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie, oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a witamina H zapewnia utrzymanie właściwego bilansu energetycznego oraz wspomaga odpowiednie funkcjonowaniu układu nerwowego. Recovery protein shake zawiera także składniki mineralne- magnez i potas, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśniowego. Z kolei chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz wspiera prawidłowy metabolizm makroskładników odżywczych. Dodatek formulacji Tolerase®L zawierającej pH- stabilny enzym ułatwiający trawienie laktozy, co zwiększa tolerancję na ten składnik pokarmowy nawet u wrażliwych sportowców.

Zalety Recovery Protein Shake
Wysoka zawartość węglowodanów- 66% w jednej porcji produktu w postaci formulacji Palatinose™.
Modcarb- zapewnia stopniowe uwalnianie cukrów prostych i wspiera odbudowę zapasów glikogenu w organizmie.
Wysokiej jakości, łatwo przyswajalne proteiny pod postacią koncentratu białka serwatkowego.
Monohydrat kreatyny.
Skład produktu uzupełniają witamina B5, witamina H oraz składniki mineralne, w tym chrom, magnez i potas.
Obecność formulacji Tolerase®L (enzymu laktazy) ułatwia trawienie laktozy, co zwiększa tolerancję na ten składnik pokarmowy nawet u wrażliwych sportowców.
Łatwy do przyrządzenia w shakerze.
Dostępny w trzech smakach do wyboru: czekolada+kakao, truskawka, wanilia.
Zastosowanie Recovery Protein Shake
Idealnie sprawdzi się jako preparat uzupełniający codzienną aktywność fizyczną oraz odpowiednią dietę.
Preparat stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz o sportowcach poszukujących produktów wspierających odnowę powysiłkową, a także zmniejszających zmęczenie i wyczerpanie organizmu już po zakończeniu aktywności fizycznej (witaminy z grupy B).
Zalecane stosowanie Recovery Protein Shake
50 g produktu (2 miarki, 1 miarka = ok. 25 g) wymieszać w shakerze z 200 ml wody. Spożywać po zakończeniu aktywności fizycznej. Maksymalnie 50 g na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Suplement diety, zawiera cukier i substancje słodzące, nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących matek! Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci! Trzymać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania.

Podobne produkty