Suplement diety NUTREND Carbosnack gel morela

70-SUPLE-101-007

6,90 zł

Połączenie dwóch rodzajów węglowodanów, idealny podczas kryzysu energetycznego, Zawartość beta-alaniny, choliny i witaminy B3

Więcej szczegółów

dostępne

Więcej informacji

 

Pojemność50g
Opis

 

Informacje o Carbosnack:
Carbosnack jest przeznaczony do uzupełnienia diety w węglowodany będące głównym źródłem energii. Sprawdzi się on w czasie treningu czy zawodów sportowych, a także w ramach intensywnej pracy fizycznej i umysłowej. W skład tego suplementu diety wchodzą także beta-alanina, cholina i witaminą B3. Carbosnack występuje w nowoczesnej postaci żelu, co ułatwia jego suplementację, nawet w czasie trwania intensywnej aktywności sportowej.

Składniki Carbosnack Nutrend:
Suplement diety zawierający łatwo przyswajalne węglowodany, będące głównym źródłem energii. W jego składzie znajduje się połączenie dwóch węglowodanów- fruktozy oraz maltodekstryny, co zapewnia stałe dostawy energii nawet w trakcie długotrwałego wysiłku fizycznego, a także w czasie intensywnej pracy fizycznej i umysłowej. W skład suplementu diety Nutrend Carbosnack wchodzi również beta-alanina oraz cholina przyczyniająca się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny i tłuszczów, a także wspomagająca funkcjonowanie wątroby. Witamina B3 przyczynia się z kolei do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zalety Carbosnack:
Carbosnack od Nutrend to skoncentrowane źródło łatwo przyswajalnych węglowodanów będących głównym paliwem energetycznym dla organizmu.
Witamina B3 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz znużenia.
Zawiera beta-alaninę i glukuronolakton.
Wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego dzięki zawartości choliny i niacyny.
Nowoczesna żelowa konsystencja Carbosnack ułatwia jego suplementację- stopniowe uwalnianie cukrów może obniżać występowanie dolegliwości żołądkowych po spożyciu dużej ilości węglowodanów.
Może być on stosowany w trakcie trwania aktywności sportowej.
Niewielkie, poręczne opakowanie Carbosnack sprawia, że możesz zabrać go ze sobą praktycznie wszędzie.
Suplement diety jest dostępny w kilku wersjach smakowych do wyboru.
Zastosowanie Nutrend Carbosnack:
Sprawdzi się w sytuacjach wymagających dużego wydatkowania energii, w czasie intensywnych treningów czy zawodów.
Przypadnie do gustu zarówno zawodowym sportowcom, jak i osobom trenującym rekreacyjnie.
Sprawdzi się zwłaszcza w dyscyplinach, w których wymagany jest długotrwały wysiłek np. kolarstwo górskie czy biegi długodystansowe.
Suplement diety może być również stosowany przez osoby intensywnie pracujące fizycznie i umysłowo.
Zalecane stosowanie Carbosnack od Nutrend:
Stosować w razie potrzeby w trakcie aktywności fizycznej. Maksymalne spożycie to 4 tubki/saszetki dziennie. Spożyć bezpośrednio po otwarciu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Suplement diety, zawiera cukier i substancje słodzące. Carbosnack z kofeiną - zawiera kofeinę (60 mg / 50 g) – nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek. Nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących matek! Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci! Trzymać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania.

Podobne produkty