Suplement diety NUTREND Isodrinx green apple

70-SUPLE-101-001-B

39,00 zł

dostępne

Więcej informacji

 

Pojemność420g
Opis

 

Informacje o Nutrend Isodrinx:

Isodrinx to formuła instant zawierająca w swoim składzie węglowodany będące źródłem energii, a także zestaw aż 10 różnych witamin, w tym witaminy C i B3, przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz znużenia. Isodrinx jest przeznaczony do błyskawicznego rozpuszczenia w wodzie i przygotowania napoju sportowego. Dozowanie Isodrinx ułatwia dołączona do produktu miarka. W zależności od indywidualnych potrzeb każdego sportowca, Isodrinx pozwala na stworzenie napoju izotonicznego lub hipotonicznego. Napój izotoniczny nawodni i wspomoże odbudowę zapasów glikogenu w mięśniach w ramach prowadzonej aktywności fizycznej. Z kolei napój hipotoniczny sprawdzi się w trakcie krótkotrwałych i mniej intensywnych ćwiczeń. Isodrinx jest dostępny w kilku wersjach smakowych do wyboru – orzeźwiającej pomarańczy, smacznego jabłka czy energetycznej niebieskiej maliny z dodatkiem kofeiny.

Zastosowanie Isodrinx:

Napój sportowy w formie instant.
Zapewnia błyskawiczne przygotowanie napoju izotonicznego lub hipotonicznego.
W zależności od indywidualnych potrzeb, gasi pragnienie, nawadnia organizm, dostarcza energii w postaci łatwo przyswajalnych węglowodanów.
Napój izotoniczny jest przeznaczony do stosowania w ramach długotrwałego i intensywnego wysiłku.
Napój hipotoniczny sprawdzi się w ramach ćwiczeń o bardzo dużej intensywności i o krótkim czasie trwania.
Przeznaczony do spożycia m.in. przez zawodowych sportowców, kulturystów oraz osoby intensywnie trenujące i aktywne fizycznie.
Zalety Nutrend Isodrinx:

Produkt w formie instant do samodzielnego przygotowania napoju sportowego.

Dozowanie Isodrinx ułatwia dołączona do opakowania miarka.

W zależności od ilości użytej wody, można uzyskać napój izotoniczny lub hipotoniczny.

Przemyślana kompozycja składników.

Do nabycia w kilku wersjach smakowych do wyboru.

Zalecane stosowanie Isodrinx:

Lekko czubata miarka = ok. 35g.

Napój izotoniczny: ok. 35g rozpuścić w 500ml wody (osmolarność 275-305 mOsm/kg).

Napój hipotoniczny: ok. 35g rozpuścić w 750 ml wody (osmolarność 250 mOsm/kg). Specjalistyczny napój sportowy w formie instant. Smak niebieska malina z dodatkiem kofeiny. Zapewnia odpowiednie nawodnienie i wzmaga aktywność podczas wysiłku.

Sposób użycia: lekko czubata miarka= ok. 35g. Napój izotoniczny: ok. 35g rozpuścić w 500ml wody (osmolarność 275-305 mOsm/kg. Napój hipotoniczny: ok. 35g rozpuścić w 750 ml wody (osmolarność 250 mOsm/kg). Po otwarciu przechowywać w temperaturze do 25°C i zużyć w ciągu 2 miesięcy. Przed użyciem wstrząsnąć!

Aromatyzowany napój bezalkoholowy wzbogacony w witaminy. Odpowiedni dla sportowców. Smak niebieska malina zawiera kofeinę (16mg/100ml)- nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek. Pozostałe smaki: Nie są przeznaczone dla dzieci do lat 3.

Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci! Trzymać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania.

Podobne produkty