Suplement diety NUTREND Regener

70-SUPLE-101-1310-B

69,00 zł

dostępne

Więcej informacji

 

Pojemność450g
Opis

 

Informacje o produkcie Nutrend Regener
W czasie treningu czy zawodów sportowych dajesz z siebie wszystko. Po wyczerpującym wysiłku fizycznym sięgnij po preparat, który pozwoli na szybszą regenerację zmęczonego organizmu. W odpowiedzi na potrzeby sportowców, firma Nutrend stworzyła Regener- wysokiej jakości produkt zawierający idealnie dobraną kompozycję węglowodanów, aminokwasów, a także składników mineralnych (magnezu, wapnia, selenu) oraz witaminy C i E, które pozwolą na szybszy powrót do formy po intensywnej aktywności fizycznej, a także na przygotowanie organizmu na kolejne sportowe wyzwania. Aby zoptymalizować rozwój siły i wytrzymałości mięśni, a także wspomóc odbudowę zapasów glikogenu, preparat dodatkowo został wzbogacony w aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucynę, L-izoleucynę, L-walinę w optymalnym stosunku 2: 1: 1) oraz w L-glutaminę i L-argininę. Całości dopełnia standaryzowany ekstrakt z Miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który wspomaga prawidłowe krążenie krwi, a także zawiera naturalnie występujące przeciwutleniacze, które chronią komórki i tkanki przed utlenianiem. Tak więc Regener to profesjonalna formuła, która wspiera regenerację nie tylko ciała, ale i umysłu po wyczerpującym wysiłku.

Składniki aktywne preparatu Regener
Zestaw składników zawartych w tym produkcie pozwala kompleksowo wspierać powysiłkową regenerację organizmu. Oprócz wysokiej zawartości węglowodanów, które z jednej strony dostarczają natychmiastowego zastrzyku energii, a z drugiej wspierają odbudowę magazynów glikogenu w organizmie, Regener został wzbogacony w niezbędne aminokwasy, w tym L-argininę, L-glutaminę oraz rozgałęzione aminokwasy BCAA, w tym L-leucynę, L-izoleucynę, L-walinę w optymalnym stosunku 2:1:1. L-glutamina sprzyja rozwojowi masy, siły i wytrzymałości mięśni, a także odbudowie zapasów glikogenu, który jest zapasową formą magazynowania glukozy- podstawowego źródła energetycznego dla pracujących mięśni. L-leucyna, określana mianem głównego aminokwasu anabolicznego, jest związkiem, który stymuluje procesy syntezy białek, tym samym wspomagając proces tworzenia się tkanki mięśniowej. L-izoleucyna i L-walina również wpływają na rozwój masy mięśniowej oraz wspierają regenerację organizmu po wysiłku fizycznym. Z kolei L-arginina stymuluje wzrost tkanki mięśniowej oraz poprawia wydolność psychofizyczną.

Formuła Regener został dodatkowo wzbogacona w niezbędne składniki mineralne, w tym magnez i potas, wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Pierwiastki te odpowiadają także za właściwe przewodnictwo nerwowe, odpowiednią kurczliwość mięśni, a także za regulację ciśnienia tętniczego krwi. Z kolei selen w połączeniu z witaminami C i E tworzy aktywny kompleks antyoksydacyjny, przyczyniający się do ochrony przed stresem oksydacyjnym. Z kolei ekstrakt z liści Miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), standaryzowany na 24% glikozydów flawinowych, wspiera funkcje poznawcze oraz wspomaga prawidłowe krążenie krwi.

Zalety preparatu Regener
Wysoka zawartość węglowodanów- 83% w jednej porcji produktu.
3 gramy BCAA (w idealnej proporcji 2:1:1) w każdej porcji produktu.
L-glutamina sprzyja rozwojowi masy, siły i wytrzymałości mięśni, a także odbudowie zapasów glikogenu.
L-arginina stymuluje wzrost tkanki mięśniowej i poprawia wydolność psychofizyczną.
Preparat wzbogacony w składniki mineralne, w tym magnez i potas.
Kompleks naturalnych przeciwutleniaczy, w tym selenu, witaminy C i E przyczynia się do ochrony przed stresem oksydacyjnym.
Wyciąg z liści Miłorzębu japoński (Ginkgo biloba) standaryzowany na zawartość glikozydów flawinowych zapewnia wsparcie funkcji poznawczych i wspomaga prawidłowe krążenie krwi.
Preparat dostępny w formie pojedynczych saszetek (75 g x 10 saszetek) lub dużego opakowania-450 g.
Do przygotowania w formie shake.
Dostępny w dwóch pysznych smakach do wyboru: jabłko, red fresh.
Zastosowanie preparatu Regener
Idealnie sprawdzi się jako preparat uzupełniający codzienną aktywność fizyczną oraz odpowiednią dietę.
Preparat stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz o sportowcach poszukujących produktów wspierających regenerację powysiłkową, a także zmniejszających zmęczenie i wyczerpanie organizmu już po zakończeniu aktywności fizycznej.
Zwiększenie efektywności odbytego treningu i łagodzenie niekorzystnych objawów nadmiernej oraz długotrwałej aktywności fizycznej.
Zalecane stosowanie preparatu Regener
Jest uzależnione od opakowania produktu:

Zalecane stosowanie dla opakowania 450 g: 1 porcję- 75 g ( przy czym jedna miarka to około 30 g) rozmieszać w 450 ml wody. Pić w niewielkich porcjach w ciągu 20 – 30 minut po zakończeniu wysiłku. Dodatkowo należy wypić 200 ml wody lub napoju hipotonicznego. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Po otwarciu przechowywać w temperaturze 25°C.

Zalecane stosowanie dla opakowaniu 10 x 75 g (saszetek): Zawartość jednej saszetki rozmieszać w 450 ml wody i pić w niewielkich porcjach w ciągu 20 – 30 minut po zakończeniu wysiłku. Dodatkowo należy wypić 200 ml wody lub napoju hipotonicznego. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Po otwarciu przechowywać w temperaturze 25°C.

Suplement diety, zawiera cukier i substancje słodzące, nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety. Odpowiedni dla sportowców. Może zmniejszać krzepliwość krwi.. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących matek! Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci! Trzymać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania.

Podobne produkty