Siodło S-WORKS POWER z MIRROR 155 mm

64-SIODL-000-3920-B

2 100,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieMTB, Szosa
Kolorczarny
Opis

 

Technologia S-works Power z Mirror to idealne odbicie Ciebie. Na nowo definiujemy komfort i wydajność dzięki technologii Mirror, aby przenieść Body Geometry w przyszłość. Ostatnia duża innowacja materiałowa w projektowaniu siodełek miała miejsce kilkadziesiąt lat temu wraz z wprowadzeniem pianki. Aby opracować siodło nowej generacji, musieliśmy wyjść poza piankę i opracować technologię nowej generacji. Siodło S-Works Power z Mirror to przyszłość. Opracowaliśmy technologię lustrzaną, drukując siodło w 3D z ciekłego polimeru, aby idealnie odzwierciedlić twoją anatomię. Ten rewolucyjny proces tworzy złożoną strukturę plastra miodu, która pozwala na nieskończone możliwości dopasowania gęstości materiału w sposób niemożliwy do uzyskania dzięki piance. Rezultatem jest opatentowana matryca 16 000 rozpórek i 7 799 węzłów, z których każdy można indywidualnie dopasować. A kiedy połączysz tę technologię z naszym wyjątkowo lekkim siodełkiem S-Works Power, z uginającą się skorupą z karbonu FACT i ultralekkimi szynami, otrzymujesz wysokiej jakości siodło, zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć najlepsze wyniki. Posiada wszystkie cechy Body Geometry, które znasz i kochasz, dzięki czemu możesz być pewny doskonałego, całodziennego komfortu w Twojej unikatowej pozycji.

Opatentowana konstrukcja Body Geometry jest testowana laboratoryjnie w celu zapewnienia przepływu krwi do wrażliwych tętnic.
Technologia Mirror wykorzystuje druk 3D z ciekłego polimeru do stworzenia jedynej w swoim rodzaju struktury komórkowej podobnej do plastra pszczelego, która oferuje doskonałe wsparcie i wygodę.
Skorupa z włókna węglowego FACT jest elastyczna, aby zapewnić wsparcie i zgodność z jazdą.
Ultralekkie, mocne i ponadwymiarowe szyny z karbonu FACT.
Mocowania w podstawie siodełka pozwalają na zastosowanie naszych akcesoriów SWAT™.
UWAGA: Ponadwymiarowe szyny 7x9mm nie są kompatybilne ze sztycami wyposażonymi w boczne mechanizmy zaciskowe dla okrągłych szyn 7mm.
Rozmiar 143 mm / waga: 140g
Rozmiar 155mm / waga: 145g

Podobne produkty