Sigma liczniki

Sigma jest uznaną na rynku firmą, która pochodzi z Niemiec i jest obecna na rynku od 1982 roku. Rozpoczęła swoją działalność od zaprezentowania Cyclecoach - jak, sam producent twierdzi - pierwszego komputerka rowerowego z wyświetlaczem cyfrowym. Jako ciekawostkę warto dodać, że już w 1986 roku Sigma zaprezentowała bogaty w funkcje licznik rowerowy Velostar - z pomiarem tętna i kadencji. Produkcję oświetlenia rozpoczęto w 1997 roku.
Obecnie firma posiada ofertę w pełnym przekroju cenowym - zarówno wśród liczników rowerowych, zegarków z pulsometrem, komputerów z GPS oraz oświetlenie. Znajdziemy w niej tanie modele o ograniczonej funkcjonalności dla początkujących oraz modele najbardziej zaawansowane dla zawodników. Dodatkowymi gałęziami działalności firmy jest produkcja liczników do motocykli oraz narzędzi rowerowych multitool.

Czytaj więcej...

Licznik rowerowy bezprzewodowy Sigma

Liczniki rowerowe bezprzewodowe Sigma to popularna marka akcesoriów rowerowych, które oferują szeroki wybór funkcjonalności i możliwości monitorowania jazdy na rowerze. Liczniki bezprzewodowe Sigma działają bez użycia kabli, co sprawia, że ich instalacja i użytkowanie jest bardzo proste i wygodne. Liczniki rowerowe Sigma posiadają funkcje takie jak pomiar prędkości, dystansu, czasu jazdy oraz temperatury, a niektóre modele wyposażone są również w funkcję pomiaru tętna. Liczniki bezprzewodowe Sigma są również często wyposażone w funkcję podświetlenia, co pozwala na korzystanie z nich nawet w nocy. Klienci często chwalą liczniki rowerowe Sigma za ich precyzję, trwałość i łatwość w obsłudze. Liczniki te są również uważane za bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny. Podsumowując, liczniki rowerowe bezprzewodowe Sigma to popularna marka akcesoriów rowerowych, która oferuje szeroki wybór funkcjonalności i możliwości monitorowania jazdy na rowerze. Są one łatwe w obsłudze, precyzyjne i trwałe, a jednocześnie dostępne w przystępnej cenie.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż