MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWEÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM

Serwis rowerowy Wieluń

Szukałeś dobrego serwisu? Dobrze trafiłeś! Zapewniamy kompleksową obsługę, indywidualne podejście do każdego roweru. Doradzimy jak ulepszyć Twój rower.

Serwisanci pracujący w serwisie w  Wieluniu, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu i szkoleniom,  które odbywają, zdobywają kolejne zdolności w wykonywaniu swoich usług, na najwyższym poziomie w profesjonalny sposób. Zakres ich usług i napraw jest bardzo szeroki i bogaty, zarówno jeśli chodzi o rowery tradycyjne jak i elektryczne.

icon_contact_mail_1wielun@bikemia.com icon_contact_tel_1 728 405 402

Jaki działa serwis rowerowy z Wieluniu ?

Nasz serwis rowerowy przyjmuje rowery do remontu, naprawy, przeglądów czy regulacji w godzinach otwarcia salonu rowerowego Bikemia 9-17 oraz na Serwisie  Głównym 8-16. Informacje o terminie napraw można uzyskać po kontakcie z salonem https://bikemia.com/sklep-rowerowy-wielun

Serwis rowerowy Wieluń

Usługi jakie oferuje serwis rowerowy Bikemia Wieluń satysfakcja i gwarancja zadowolenia.

Zakres ich usług i napraw jest bardzo szeroki i bogaty, gdyż tylko odpowiednie zaplecze serwisowe w połączeniu z fachowa wiedzą zapewni naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Bez problemu poradzą sobie:

Serwis rowerów elektrycznych Wieluń

To co wyróżnia nasz serwis rowerowy w Wieluniu to:

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmu, nasz serwis rowerowy Wieluń jest otwarty dla każdego kolarza, kochającego jazdę na dwóch kółkach. Zapraszamy!!!

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż