Serwis rowerowy Tomaszów Mazowiecki

Potrzebujesz naprawić rower? Złożyć rower? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doradzimy jakie podzespoły będą najlepsze, które będą pasowały a które nie. Dobierzemy prawidłowo i zamontujemy w rowerze. Piasty wielobiegowe? 3,7,8,11 biegowe Shimano zapraszamy gorąco. Cieknące hamulce, lub amortyzator nie pracuje tak jak powinien? Nic nie szkodzi, przeserwisujemy to i wiele innych rzeczy. Nie naprawiamy tylko złamanych serc i ram. 

Serwis rowerowy Tomaszów Mazowiecki jest Certyfikowanym Serwisem Przez Shimano.

 icon_contact_mail_1tomaszow@bikemia.com  icon_contact_tel_1 607 129 722

Jaki działa seriws rowerowy Tomaszów Mazowiecki?

Nasz serwis rowerowy przyjmuje rowery do remontu, naprawy, przeglądów czy regulacji w godzinach otwarcia salonu rowerowego Bikemia. Informacje o terminie napraw można uzyskać po kontakcie z salonem Bikemia Tomaszów Maz. Serwis korzysta z aplikacji bikeservice, dzięki niej można umówić termin naprawy swojego roweru, z której korzystają najlepsze serwisy rowerowe w Polsce, link poniżej:

https://bikeserviceapp.pl/

Serwisanci pracujący w serwisie w Tomaszowie Mazowieckim, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu i szkoleniami które odbywają, kształcąc i zdobywając kolejne zdolności w wykonywaniu swoich usług, na najwyższym poziomie w profesjonalny sposób. Zakres ich usług i napraw jest bardzo szeroki i bogaty.

Bez problemu poradzą sobie z:

Serwis Certyfikowany Przez Shimano w Tomaszowie Mazowiecki oferuje:

 

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż