NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł - NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł - NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł

Serwis rowerowy Łódź

Szukasz sprawdzonego serwisu rowerowego, który profesjonalnie i szybko naprawi zepsuty rower, czy usunie usterkę na którą zwyczajnie nie masz czasu? Dojeżdżasz do pracy a Twój rower wymaga przeglądu? Potrzebujesz sprawnego zawieszenia w rowerze zjazdowym?

Pamiętaj że jazda na rowerze to przede wszystkim sport na świeżym powietrzu i aktywny sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Dokonaj przeglądu lub ewentualnej naprawy swoich dwóch kółek w najlepszym serwisie rowerowym w Łodzi!

icon_contact_mail_1lodz@bikemia.com icon_contact_tel_1 42 672 44 42

 

 

Oddaj swój jednoślad do profesjonalnego serwisy w Łodzi, który znajduje się w sklepie rowerowym Bikemia Łódź przy ul. Wydawniczej 1/3.

Jak działa serwis rowerowy w Łodzi?


Nasz serwis rowerowy przyjmuje rowery do remontu, naprawy, przeglądów czy regulacji w godzinach otwarcia salonu rowerowego Bikemia. Informacje o terminie napraw można po kontakcie z sklepem rowerowym Bikemia Łódź. Albo umówić swoją wizytę za pomocą aplikacji, z której korzystają najlepsze serwisy rowerowe w Polsce, link poniżej:

https://bikeserviceapp.pl/

Usługi jakie oferuje serwis rowerowy Bikemia Łódź?


Serwisanci pracujący w serwisie w Łodzi dzięki swoim długoletnim doświadczenia i szkoleniom które odbywają, kształcąc i zdobywając kolejne doświadczenia i zdolności w wykonywaniu swoich usług na najwyższym poziomie w profesjonalny sposób. Zakres ich usług i napraw jest bardzo szeroki i bogaty.

Bez problemu poradzą sobie z:

To co wyróżnia nasz serwis rowerowy w Łodzi to:

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmu, nasz serwis rowerowy Łódź jest otwarty dla każdego kolarza, kochającego jazdę na dwóch kółkach. Zapraszamy!!!

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż