Torba TOPEAK AERO WEDGE iGLOW

70-ATOP-000-059

139,00 zł

Dostępna

Więcej informacji

 

Kolorczarny
Opis

 

Torba podsiodłowa Topeak iGlow zajmuje swoje miejsce wśród reszty asortymentu iGlow marki, która obecnie składa się z dwóch błotników i minipompki. Cechą szczególną tej serii jest to, że Topeak ma swoje standardowe produkty i zintegrował je z diodami LED w celu zwiększenia widoczności.

Ale największe wrażenie zrobiło na nas to, że za głównymi diodami LED jest to zasadniczo bardzo dobra torba na siodło. Torba podsiodłowa Topeak iGlow jest zabezpieczona za pomocą systemu QuickClick firmy Topeak - podobnej koncepcji do systemu stosowanego w plecaku siodłowym Fizik Take , wykonanej z nieco większym sukcesem.

 

 System QuickClick oznacza, że ​​zamiast zwykłych pasków, które owija się wokół szyn siodła i podstawy torby, główny korpus jest po prostu wpinany w mały wspornik, który jest przykręcony do szyn siodła, a przód jest następnie przymocowany do sztycy z paskiem na rzep.

Korzyści z tego są trojakie: po pierwsze, torba na siodło jest wyjątkowo łatwa do przymocowania i odczepienia, nawet w rękawiczkach; po drugie, jest mocno trzymany w miejscu, bez kołysania się z boku na bok i uderzania o wnętrze ud; i po trzecie, możesz użyć tego samego klipsa do mocowania innych akcesoriów Topeak, takich jak gama tylnych świateł Redlite.

Podobne produkty