TORBA tył BASIL pojedyncza TOUR SINGLE lewa

70-SAKWA-002-48

199,00 zł
Odbiór w: Tomaszów,

Więcej szczegółów

dostępny

Opis

 

Sakwa miejska pojedyncza BASIL TOUR SINGLE 17L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, czarno-szara, lewa

Basil Tour Single to sportowa sakwa rowerowa (prawa), którą można przymocować do ramy roweru za pomocą plastikowych haczyków po prawej stronie bagażnika. Ta pojedyncza sakwa rowerowa jest idealnym wyborem dla tych, którzy wymagają niezawodnej torby również po zdjęciu z roweru, imponująca pojemność 17 litrów oznacza, że ??nie musisz iść na kompromis w sprawie przedmiotów które potrzebujesz przewieźć. Możesz jej używać do przechowywania dodatkowego sprzętu rowerowego, lunchu i przekąsek lub zestawu na siłownię. Wodoodporny poliester oznacza, że ??idealnie nadaje się do jazdy na rowerze w nieprzewidywalnej pogodzie, zapewniając bezpieczeństwo i ochronę przed niespodziewanymi ulewami. Co więcej, torba ma zaokrągloną podstawę, która zapewnia że nie będziesz uderzać pedałami o sakwę podczas pedałowania. Oprócz obszernego głównego schowka znajduje się też dodatkowa kieszeń boczna do przechowywania drobiazgów. Solidna konstrukcja zapewnia, że ??torba zachowuje swój kształt na dłużej, a plastikowa rączka pozwala szybko wypiąć ją z bagażnika, jeśli musisz udać się do sklepu, oszczędzając ci kłopotów z koniecznością zakupu dodatkowych toreb na zakupy. Odblaskowe detale po obu stronach torby zapewniają widoczność w ciemności, zapewniając spokój podczas nocnych przejażdżek.

Funkcje:
Ta sportowa sakwa rowerowa ma pojemność 17 litrów.
Dogodnie umieszczony plastikowy uchwyt pozwala szybko wypiąć sakwę z bagażnika.
Łatwy montaż za pomocą haczyków.
Odblaskowe detale dla bezpieczeństwa na drodze.

Wymiary: 33 cm x 14 cm x 33 cm
Waga: 1 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 17 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.

Podobne produkty