Sakwy rowerowe mocowane do ramy

Sakwa rowerowa mocowana do ramy jest świetnym akcesorium rowerowym uzupełniającym dla sakw rowerowych i toreb na bagażnik oraz zamiennikiem dla sakw na kierownicę. Występują one w paru wersjach różniących się miejscem montażu. Mamy więc sakwy umieszczane pod ramą z przodu lub z tyłu oraz na ramę. Sakwy pod ramę sprawdzą się lepiej w rowerach z ramą męską, wersje na ramę pasują również do rowerów damskich. Ich montaż najczęściej odbywa się za pomocą taśm i pasków wyposażonych w rzepy lub klamry. Sakwa pod ramę występuje w dwóch wersjach - pojedyncza sakwa lub podwójna sakwa. Jeśli podczas jazdy planujemy sięgać po przedmioty znajdujące się w sakwie pod ramą lepiej sprawdzi się wersja umieszczona z przodu. Wersje te są często wyposażone dodatkowo w pokrowiec umożliwiający korzystanie w czasie jazdy z telefonu. W wersji umieszczonej z tyłu ramy, dostęp w czasie jazdy jest utrudniony przez nogi rowerzysty. Większość z nich jest wodoodporna.

Czytaj więcej...
Sortuj:
64 produktów
WYPRZEDAŻ
Torba na ramę ZEFAL CONSOLE PACK T16508
87,20 109,00

Jak dobrać sakwę rowerową mocowana do ramy?

Dobór sakwy rowerowej mocowanej do ramy zależy od kilku czynników, takich jak wielkość ramy rowerowej, rodzaj i rozmiar sakwy oraz sposób jej mocowania. Aby odpowiednio dobrać, należy zwrócić uwagę na rozmiar, sakwa powinna być odpowiednio dopasowana do ramy, aby nie przeszkadzać w pedałowaniu. Wielkość sakwy powinna być kompatybilna z wielkością ramy rowerowej, a także dostosowana do ilości rzeczy, jakie zamierzasz przewozić.

Sakwy rowerowe do ramy są mocowane na kilka sposobów, na przykład poprzez zatrzaski, rzepy lub klamry. W zależności od sposobu mocowania, wybierz sakwę, która jest kompatybilna z ramą Twojego roweru i która jest łatwa do zamocowania i demontażu.

Sakwy rowerowe do ramy są dostępne w różnych modelach i przeznaczeniach. Możesz wybrać sakwę rowerową do przechowywania narzędzi, pojemnik na butelki, sakwę na przekąski lub telefon itp. Wybierz sakwę, która będzie spełniać Twoje potrzeby.

Upewnij się, że sakwa rowerowa jest solidnie zamocowana do ramy i nie będzie przeszkadzała w prowadzeniu roweru. Wybierz również sakwę, która ma elementy odblaskowe, aby poprawić widoczność na drodze.

Wybierz sakwę, która jest wygodna w użytkowaniu. Sakwa powinna być łatwa do otwierania i zamykania, a także mieć wygodny uchwyt do przenoszenia. Możesz również wybrać sakwy z regulowanym paskiem, aby dopasować ją do Twojego wzrostu i preferencji.

Co z rowerami bez bagażników?

W przypadku roweru bez bagażnika, gdy nie możemy zastosować sakwy na bagażnik, a potrzebujemy zabrać ze sobą parę drobiazgów, właściciel jednośladu ma parę rozwiązań. Gdy potrzebujemy zabrać ze sobą naprawdę "parę drobiazgów", możemy zastosować sakwy na kierownicę lub na/pod ramę. Gdy nasze potrzeby są większe to mamy do wyboru plecak rowerowy lub bagażnik rowerowy z kuferkiem na sztycę siodełka. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu BIKEMIA w której znajdziemy produkty wielu marek, m.in. GROMAL, TOPEAK.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż