Rower szosowy SPECIALIZED ROUBAIX

12 999,00 zł

Roubaix zapewnia ogromną wartość, ale podobnie jak sama ramka, ta wartość nie wiąże się z żadnymi kompromisami

Więcej szczegółów

dostępny

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieSzosowe / Road
Rozmiar koła28"
RodzajMęski
AmortyzatorTak
Ilość biegów20
Kolorbordowy
Opis

 

Dzięki siedmiu zwycięstwom w Paryż-Roubaix, nasze Roubaix udowodniło, że płynniej znaczy szybciej. Do tej pory płynność wiązała się z pewnymi kompromisami. Już nie. Zupełnie nowy Roubaix zapewnia teraz płynność bez kompromisów, wprowadzając nowy Future Shock 1.5, który zapewnia większą kontrolę na wyboistych drogach, nową sztycę Pavé, która tworzy nasz najbardziej zrównoważony Roubaix do tej pory, aerodynamikę, która dorównuje Tarmacowi oraz ramę Rider-first engineered™. Czy nadal jest wygodnie? Jasne, ale nie nazywaj tego rowerem komfortowym, ponieważ osiągi były przyczyną każdej decyzji inżynieryjnej, którą podjęliśmy. To jest nowy Roubaix.

Roubaix zapewnia ogromną wartość, ale podobnie jak sama ramka, ta wartość nie wiąże się z żadnymi kompromisami. Specjalnie przygotowaliśmy go z 10-biegową grupą Shimano Tiagra i mocne hydrauliczne hamulce tarczowe, a także niezawodne koła Axis Elite Disc, mechanizm korbowy Praxis Alba, zupełnie nową sztycę S-Works Pavé, opony RoadSport 32 mm i ulubione przez fanów siodełko Power Sport.

Nowa, bezkompromisowa rama zapewnia doskonałą aerodynamikę i niewielką masę dzięki konstrukcji z włókna węglowego FACT 10r. Bardzo dobrze pochłania wstrząsy i wykorzystuje techonologię Rider-First Engineering. Dzięki kształtom rur, które zostały stworzone przy pomocy FreeFoil Shape Library i zostały sprawdzone w Win Tunnel, nowy Roubaix jest bardziej aerodynamiczny niż Tarmac SL6. W międzyczasie, aby zapewnić odpowiednią masę i jakość jazdy, zdecydowaliśmy się na konstrukcję Rider-First Engineered ™, aby zapewnić optymalną sztywność we wszystkich rozmiarach, od 44 do 64 cm. Oczywiście rama znacznie straciła na masie. Aby przygotować Cię na Twoje własne Piekło Północy, zrobiliśmy miejsce na opony 33 mm.
Wraz z nową ramą opracowaliśmy również całkowicie nową sztycę S-Works Pavé. Jest aerodynamiczna, lekka, zapewnia komfort i nie ma żadnych skomplikowanych rozwiązań, które zwiększałyby masę, czy utrudniały użytkowanie. Zaczynając od tego samego projektu jak w Tarmacu, w kształcie litery D, poszliśmy o krok dalej, poprawiając elastyczność całej konstrukcji i opracowując nowy zacisk w ramie. Zapewnia to pochłanianie wstrząsów, a jednocześnie idealne wyważenie, dzięki czemu uzyskujesz płynną, zrównoważoną jazdę bez względu na to, jak trudna jest droga.
Dzięki 20-milimetrowemu skokowi, Future Shock 1.5 nie tylko zapewnia płynniejszą i wygodniejszą jazdę, ale także zmniejsza zmęczenie i zwiększa prędkość w trudnym terenie. Tymczasem nowy Smooth Boot poprawia estetykę, zapewniając czyste przejście z główki ramy do mostka.

Rama: FACT 10R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Widelec: Future Shock 1.5 w/ Smooth Boot, 12x100mm, thru-axle, flat-mount disc
Kierownica: Specialized Hover Comp, Alloy, 125mm Drop, 75mm Reach w/Di2 Hole
Mostek: Future Stem, Comp
Owijka: Roubaix S-Wrap
Przedni hamulec: Shimano Tiagra Disc 4720
Sztyca: S-Works Pave
Zacisk sztycy: Hidden drop clamp
Tylny hamulec: Shimano Tiagra Disc 4720
Manetki: Shimano Tiagra Disc 4720, 10-speed
Przednia przerzutka: Shimano Tiagra, braze-on
Tylna przerzutka: Shimano Tiagra, 10-speed
Kaseta: Shimano Tiagra, 10-speed, 11-34t
Mechanizm korbowy: Praxis Alba
Zębatki: 50/34T
Suport: Praxis 68mm BSA
Łańcuch: KMC X10, 10-Speed
Przednie koło: Axis Elite Disc
Tylne koło: Axis Elite Disc
Przednia opona: Road Sport, 700x32
Dętki: Presta valve, 48mm
Siodło: Body Geometry Power Sport, steel rails
Tylna opona: Road Sport, 700x32

Podobne produkty

ROWER SZOSOWY SPECIALIZED AETHOS EXPERT
ROWER SZOSOWY SPECIALIZED AETHOS EXPERT

30 099,00 zł 27 999,00 zł