Nowy Rama SPECIALIZED DIVERGE E5 EVO FRAMESET M

Rama SPECIALIZED DIVERGE E5 EVO FRAMESET M

8 399,00 zł

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieSzosowe / Road
Rozmiar koła28"
RodzajMęski
Rodzaj ramyAluminium
Kolorsrebrny
Opis

 

Ta rzecz zwana „jazdą po szutrze” wciąż ewoluuje, wciąż jest definiowana. Co dalej? Wskocz na nowy Diverge Expert EVO i powiedz nam. Został zaprojektowany, aby stać się agresywnym, aby przesuwać granice tego, co naszym zdaniem było możliwe na rowerze szutrowym. Z kierownicami płaskimi i geometrią jeszcze bardziej progresywną niż nowa kierownica drop bar Diverge, lepiej trzymasz się flaneli. Znacząco zwiększyliśmy zasięg, poluzowaliśmy główkę ramy i obniżyliśmy suport, abyś mógł „wsiąść” w rower i poczuć się jak mocno osadzony. Od wysyłania technicznych pojedynczych torów po zjazdy z płynnych dróg pożarowych, jeśli szukasz partnera, który przeniesie Twoją szutrową jazdę na nowy poziom, nic nie jest szybsze, zabawniejsze i bardziej awanturnicze niż Diverge EVO.

Nasza rama z aluminium Premium E5 zapewnia sztywną, lekką i trwałą platformę. Po połączeniu z naszym w pełni karbonowym widelcem FACT, Diverge EVO staje się lekkim, żywym i wszechstronnym rowerem gotowym do pokonywania najbardziej technicznych szutrów i szutrów tak agresywnie, jak tylko możesz.
Szybkość, kontrola i pewność — Future Shock 2.0 to idealna technologia dla rowerzystów szutrowych. Dzięki 20 mm podatności osiowej Future Shock 2.0 jest stopniowo dostosowywany do jazdy po szutrze. Dzięki temu zachowasz pewność siebie i kontrolę, możesz zmniejszyć moc i nie hamować na wyboistych drogach gruntowych i grubym sypkim żwirze, a jednocześnie zachować świeżość dłoni, ramion i szyi.
Dzięki Diverge EVO przenieśliśmy naszą nową progresywną geometrię gravelową na nowy poziom. Wydłużyliśmy ramę o 30 mm nad kierownicą Diverge (rozmiar średni), obniżyliśmy suport i poluzowaliśmy główkę ramy. Daje to Diverge EVO większą pewność w technicznym terenie, jednocześnie utrzymując komfort w kokpicie z płaskimi kierownicami. Pozwala również na krótki mostek, aby cała ta stabilność była zwinna i szybka na kierownicy.

Podobne produkty

eRaty - Santander Bank