Rower górski MTB SPECIALIZED EPIC COMP L

27 000,00 zł

Przeprojektowany ramię w ramię z nowym Epiciem, najnowszy BRAIN resetuje oczekiwania dotyczące wydajności, wykorzystując nową platformę pedałowania dostosowaną do wyścigów

Więcej szczegółów

Dostępny

Więcej informacji

 

RozmiarL
PrzeznaczenieGórskie / MTB
Rozmiar koła29"
AmortyzatorPełna amortyzacja
Ilość biegów12
KolorMAROON / ICE PAPAYA
Opis

 

Nigdy nie zapomnisz swojego pierwszego posmaku prawdziwej prędkości, wiesz, takiego, który wywołuje uśmiech od ucha do ucha, po ktorym nie możesz się otrząsnąć. Nie martw się, od uśmiechu do wygranej. Łącząc wydajność hardtaila i możliwości pełnego zawieszenia z imponującymi osiągmi, Epic zawsze był definiowany przez bezkompromisowe zaangażowanie w szybkość.

No i ponad 100 zwycięstw w Pucharze Świata i miejsc na podium. Wierny formie, najnowszy Epic kontynuuje tradycję, wykorzystując najbardziej wydajne zawieszenie BRAIN, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy, aby zapewnić, że zawsze jest szybki.

Przeprojektowany ramię w ramię z nowym Epiciem, najnowszy BRAIN resetuje oczekiwania dotyczące wydajności, wykorzystując nową platformę pedałowania dostosowaną do wyścigów, aby zapewnić, że każdy możliwy wat jest przekładany na ruch do przodu, zręcznie pochłaniając nierówności i dropy– wszystko płynniej niż kiedykolwiek. Przeprojektowany z naciskiem na efektywne przenoszenie mocy i pewniejsze prowadzenie. Całkowicie nowa rama z włókna węglowego Epic FACT 11m ma o 15 procent sztywniejszy tylny trójkąt, aby w pełni wykorzystać nową platformę pedałowania BRAIN dostosowaną do wyścigów, podczas gdy zmieniony układ włókien węglowych przedniego trójkąta zmniejsza masę, jeszcze bardziej zwiększając i tak już niebotycznie wysoki stosunek sztywności do masy.

Oferując 100-milimetrowy niezwykle wydajny skok kontrolowany przez BRAIN, karbonowa rama FACT 11m modelu Epic zwiększa sztywność tylnego trójkąta, zapewniając niezrównane przenoszenie mocy i zapewnia najbardziej wydajne prowadzenie w modelu Epic, jednocześnie zmniejszając masę w porównaniu z poprzednią generacją Epic'a.
Reba RL firmy RockShox korzysta z rozwoju SID'a na trasach Pucharu Świata, zapewniając przetestowany w wyścigach tłumik Motion Control z zewnętrzną regulacją kompresji, blokady i odbicia przy niskich prędkościach.
Mocne hamulce Level TL firmy SRAM oferują płynną modulację i pełną kontrolę nad prędkością.
Obręcze Specialized Alloy przystosowane do jazdy bezdętkowej mają nowoczesną, 25-milimetrową szerokość wewnętrzną, co pozwala oponom uzyskać idealny profil i optymalną trakcję.

Rama: FACT 11m Full Carbon, Progressive XC Race Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm rear spacing, internal cable routing, 100mm of travel
SWAT: SWAT EMT Cage-Mount Tool
Kierownica: Specialized Alloy Minirise, 6.5mm rise, 750mm, 31.8mm clamp
Amortyzator: RockShox-Specialized BRAIN, Rx XC Tune, 5 Position Platform Adjust, Rebound Adjust, Integraded Extension, 265x52.5mm
Widelec: RockShox Reba RL, Motion Control damper, Solo Air, 42mm offset, 15x110mm thru-axle, 100mm of travel
Owijka: Specialized Trail Grips
Siodło: Body Geometry Power Sport, steel rails
Sztyca: Specialized Alloy, Single Bolt, 30.9mm
Przedni hamulec: SRAM Level TL, 2-piston caliper, hydraulic disc
Tylny hamulec: SRAM Level TL, 2-piston caliper, hydraulic disc
Tylna przerzutka: SRAM GX Eagle, 12-speed
Manetki: SRAM GX Eagle, 12-speed
Kaseta: SRAM XG-1275, 12-speed, 10-52t
Łańcuch: SRAM NX Eagle, 12-speed
Mechanizm korbowy: SRAM X1000 Eagle, DUB, 170/175mm 34T
Zębatki: 34T
Suport: SRAM DUB, BSA 73mm, threaded
Obręcze: Specialized Alloy, Tubeless Ready, 25mm internal width, 28h
Przednia piasta: Alloy, sealed cartridge bearings, 15x110mm thru-axle, 32h
Tylna piasta: Alloy, sealed cartridge bearings, 148mmx12mm thru-axle, 28h
Szprychy: DT Swiss Industry
Przednia opona: Specialized Fast Trak, Control Casing, T5 Compound, 29x2.35
Tylna opona: Specialized Renegade, Control Casing, T5 Compound, 29x2.35
Dętki: Standard, Presta valve
Zacisk sztycy: Specialized Alloy, 34.9mm

Podobne produkty