Rower młodzieżowy SPECIALIZED JETT

22-SPEC28-00-538-B5151

2 399,00 zł

Dzieci poruszają się szybko i szybciej rosną. Czasami może się wydawać, że jest małe okienko na idealne dopasowanie roweru. Właściwy rower dla młodego rowerzysty to delikatna równowaga między zbyt małym, zbyt dużym i krótkotrwałym w sam raz. Jeśli mamy zainspirować następne pokolenie jeźdźców, musimy zapewnić dzieciom komfortową jazdę dłużej.

Więcej szczegółów

dostępny

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieJunior
Rozmiar koła24"
AmortyzatorNie
Ilość biegów1
Kolorczerwony
Opis

 

Dzieci poruszają się szybko i szybciej rosną. Czasami może się wydawać, że jest małe okienko na idealne dopasowanie roweru. Właściwy rower dla młodego rowerzysty to delikatna równowaga między zbyt małym, zbyt dużym i krótkotrwałym w sam raz. Jeśli mamy zainspirować następne pokolenie jeźdźców, musimy zapewnić dzieciom komfortową jazdę dłużej.

Jett został zaprojektowany tak, abyś nigdy nie bał się gwałtownego wzrostu. Odrobiliśmy pracę domową, aby zrozumieć, jak dzieci rosną — uwaga spoilera, ramiona i nogi dzieci rosną szybciej niż ich tułów. Zabraliśmy się do książek i zaprojektowaliśmy rower z punktami styku dostosowanymi do potrzeb dziecka, które wytrzymują rozwój młodych rowerzystów. Jett jest wyjątkowo regulowany, idealnie proporcjonalny i przystosowany do podnoszenia przez dzieci — zawsze będzie ustawiony na Jett.

Jett Multispeed jest wyposażony w regulowaną kierownicę, która umożliwia dzieciom precyzyjne dostrojenie zasięgu wraz ze wzrostem ramion. Korby z 2 otworami w połączeniu z dłuższymi rurami podsiodłowymi zapewniają dużą elastyczność w ustawianiu optymalnej pozycji pedałowania. Co więcej, zaprojektowaliśmy ramę i sprawdziliśmy każdy element, aby Jett był jednym z najlżejszych rowerów na rynku. Będziesz musiał ich błagać, żeby zsiedli z tego roweru.

Zaprojektowaliśmy Jett Multispeed tak, aby był wyjątkowo regulowany za pomocą 2-otworowych korb, regulowanych kierownic i dłuższych sztyc, aby dzieci mogły wybrać idealną pozycję do jazdy w miarę wzrostu.
Każdy szczegół Jett Multispeed — w tym siodełko 130 mm Bridge, chwyty o węższej średnicy i krótkie, regulowane beznarzędziowo dźwignie hamulców — został poinformowany przez dane Retül z grupy badawczej dla dzieci, aby były idealnie proporcjonalne dla młodych rowerzystów.
Lekki rower to po prostu więcej radości, a zupełnie nowa aluminiowa rama Jett Multispeed A1, aluminiowy widelec, opony Pathfinder i 8-biegowy napęd sprawiają, że jest to jeden z najlżejszych rowerów dla dzieci na rynku.

Rama: A1 Premium Butted Alloy, rama unisex, wewnętrzne prowadzenie linek, kute haki 135x10mm, wymienne mocowanie przerzutki
Widelec: Cieniowany stop A1 Premium, aluminiowa rura sterowa, hamulec V-Brake
Mostek: Kute aluminium 3D, długość 35 mm, wzniesienie 6 stopni, średnica zacisku 25,4 mm
Kierownica: Alloy Mini Rise, podwójnie cieniowany, 80 mm wznios, 5 stopni Backsweep, szerokość 600 mm, średnica zacisku 25,4 mm
Chwyty podwyższenie: Geometria korpusu Jett, blokada
Sztyca: Stop, 2 śruby, przesunięcie 14 mm, 27,2 mm, długość 330 mm
Przedni V-brake z dźwignią krótkiego zasięgu
Tylny hamulec: V-brake z dźwignią krótkiego zasięgu
Tylna przerzutka: Shimano RD-M310, 8-biegowa
Manetki: microSHIFT, TS39-8R, prędkość 2x8
Łańcuch: KMC HV500
Kaseta: SunRace, 8-biegowa, 11-34t
Mechanizm korbowy: Kuty stop, kwadratowy stożek, regulowana długość 130/150 mm, z osłoną łańcucha
Suport: Stożek kwadratowy, miski plastikowe 113 mm
Zębatki: Kuty stop, 34T
Pedały: Platforma nylonowa z odblaskami
Obręcze: Stop, głębokość 14 mm, szerokość wewnętrzna 23 mm, 28H
Przednia piasta: Łożyska aluminiowe, luźne, śrubowe, rozstaw 100 mm, 28H
Tylna piasta: Aluminiowe, luźne łożyska kulkowe, śrubowe, rozstaw 135 mm, 28H
Szprychy: Stal nierdzewna, 14g
Przednia opona: Pathfinder Sport, 24x2,0"
Tylna opona: Pathfinder Sport, 24x2,0"
Dętki: Schrader, zawór 32mm
Siodło: Siodełko mostkowe dla dzieci, 130 mm
Zacisk sztycy: Śrubowy, 31,8 mm

Podobne produkty