Biegowy PUKY LEARNER EVO LR 1L

369,00 zł

dostępne

Opis

 

PUKY LR M Classic jest wyposażony w praktyczną podpórkę a także w dodatki będące w obowiązkowej dla rowerka retro kolorystyce: pleciony koszyk na kierownicę wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego, bezpieczne chwyty kierownicy, siodełko i opony.

Jak zwykle w PUKY, kierownica i siodełko mają regulowaną wysokość

 

Klasyczny rowerek biegowy  LR M Classic posiada nisko poprowadzoną ramę, która ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru oraz zapewnia niezbędne bezpieczeństwo podczas ruszania i hamowania. Po osiągnięciu większej prędkości młodzi rowerzyści mogą wygodnie postawić stopy na wygodnym podeście i cieszyć się jazdą.

 

Zapewniają to nie tylko wysokiej jakości opony piankowe, ale także wysokiej jakości łożyska kulkowe użyte w kołach i układzie kierowniczym.

PUKY LR M Classic jest dostępny w trzech kolorach retro:

•błękitu nieba

•pastelowej róży

•stonowanej zieleni

 

Gwarancja Firma PUKY jako jedna z nielicznych zapewnia 5 lat gwarancji. Prosimy po zakupie rowerka o zarejestrowanie się (w ciągu 4 tygodni od dokonania zakupu) na stronie www.puky.pl (https://www.puky.pl/polska/serwis/serwis-gwarancja/serwisgwarancja-rejestracja.html)

Do rowerów dziecięcych PUKY są montowane komponenty spośród, których większość dostępnych jest w sklepach rowerowych a unikalne części zawsze możesz domówić poprzez kontakt na stronie www.puky.pl (https://www.puky.pl/polska/kontakt).

Gwarantujemy dostępność części zamiennych do 10 lat od zakończenia produkcji modelu.

Firma PUKY zlokalizowana jest w Niemczech. Zatrudnia osoby niepełnosprawne, jest zakładem pracy chronionej ze szczególnym naciskiem na przedsiębiorczość społeczną. PUKY wspiera również polską gospodarkę. Kupując dla swoich dzieci rower wspierasz polskie fabryki z którymi ściśle współpracujemy w celu produkowania jak najlepszych i najbardziej bezpiecznych rowerów dziecięcych.

Podobne produkty

eRaty - Santander Bank