Rower dziecięcy SPECIALIZED HOTWALK

15-SPEC24-00-32-B

900,00 zł

Głównym zadaniem roweru biegowego Hotwalk jest nauczenie łapania równowagi i umożliwienie podparcia się stopą w dowolnej chwili. Tak na dobrą sprawę odpychanie się stopami jest na tyle bliskie jeździe na prawdziwym rowerze, że przesiadka nie powinna przysporzyć większych kłopotów. By ułatwić naukę, nowa rama Hotwalka ma jeszcze niższy przekrok oraz większy rozstaw kół, zapewniający stabilność.

Więcej szczegółów

dostępny

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieJunior
AmortyzatorNie
Ilość biegów1
KolorFlow Red / Hyper Green / Slate Reflective
Opis

 

W przeciwieństwie do innych producentów, nasza rozmiarówka nie jest oparta na wieku, ale na długości wewnętrznej nogawki. Dzieci rosną w różnym tempie, a my chcemy mieć pewność, że rower będzie idealnie dopasowany do wzrostu młodego kolarza. W praktyce oznacza to tyle, że dziecko, którego spodnie mają wewnętrzną długość nogawki od 38 do 46 cm, będzie w stanie swobodnie odpychać się nogami i bez problemu postawić obie stopy na ziemi.

Niepodważalną zaletą sprzętu jest również to, że ma naprawdę niewiele elementów, które mogłyby się zepsuć i praktycznie nie wymaga konserwacji - przykładem są opony bez powietrza, które nigdy się nie przebiją, albo system składania na dwie śruby. Możesz więc spokojnie obserwować, jak Twoja latorośl stawia pierwsze kroki w kolarstwie, nie martwiąc się o usterki i bezpieczeństwo. W tym układzie nie ma przegranych.

Podobne produkty