Pompka LEZYNE HV DRIVE M 90psi

70-POMPK-000-155

109,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

 

Pompka renomowanej firmy LEZYNE model HV DRIVE M black 90psi 9.2bar

Produkty firmy Lezyne charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Tak też jest w przypadku pompek tego producenta. Korpus i wał wykonane są z aluminium, wytoczonego na tokarce, uchwyt i zaślepki z materiału kompozytowego Composite Matrix. Nakładany uchwyt oraz korpus pompki są zintegrowane w kompaktowej obudowie. Kompozytowy uchwyt do montażu pompki na ramę wykonany jest z Composite Matrix. W zestawie otrzymujemy praktyczny wężyk ABS Flex Hose ułatwiający nam pompowanie.

 

Specyfikacja:

  • Producent: Lezyne
  • Model: HV DRIVE M ABS
  • Max ciśnienie: 90 psi / 6,2 bar.
  • Kolor: czarny.
  • Długość: 216 mm.
  • Waga: 109 g.

 TECHNOLOGIE:

HV - Pompki przystosowane do szerszych opon np. rowery górskie - gdzie nie jest wymagane wysokie ciśnienie. Posiadają szerszy tłok dzięki czemu pompowanie jest proste i szybkie.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów pompek, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodują, że połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

Podobne produkty