Pompki rowerowe

Pompka rowerowa do bardzo ważne i pomocne dla każdego rowerzysty akcesorium. Dobra pompka rowerowa pozwala sprawdzić i utrzymać prawidłowe ciśnienie w naszych oponach rowerowych. Podczas wycieczki rowerowej możemy złapać "kapcia", mając łatki lub nową dętkę rowerową szybko usuwamy usterkę a za pomocą pompki szybko uzupełnimy brakujące powietrze.

Czytaj więcej...
Sortuj:
79 produktów
WYPRZEDAŻ
Pompka rowewrowa BETO CFL-001AG3 Stacjonarna7345
198,75 265,00
WYPRZEDAŻ
Pompka rowerowa BETO CRH-031AG6420
39,20 49,00
WYPRZEDAŻ
Pompka rowerowa LEZYNE PRESSURE DRIVE CFH CO26274
187,50 250,00
PROMOCJA
Pompka rowerowa PRO MINI COMPACT6151
17,70 59,00
WYPRZEDAŻ
Nabój CO2 BETO 16g5958
8,00 10,00
WYPRZEDAŻ
Pompka do amortyzatora PASSA GS-225962
65,01 89,00

W wielu przypadkach wyposażone są w uchwyt umożliwiający montaż do roweru i manometr dzięki któremu możemy kontrolować ciśnienie. Wiele pompek ma możliwość napompować wszystkie rodzaje wentyli rowerowych a w innych stosowane są naboje CO2. W kategorii pompki rowerowe oferujemy pompki do napompowania, każdego koła rowerowego.

Rodzaje pompek do roweru

Typy pompki do roweru dzielimy na kilka rodzaje i mają swoje przeznaczenie.

  • pompka podłogowa i nożne to stacjonarne pompki, które stawia się na ziemi i wężykiem podpina do wentyla ( presto, schrader czy dunlop ). Tego rodzaju pompki nie są zabierane na wycieczki a używane stacjonarnie np: w garażu gdzie trzymamy rowery.
  • pompki na naboje możemy pompować szybko dzięki naboju CO2 i na wysokie ciśnienie. Takie pompki są najbardziej popularne wśród posiadaczy roweru szosowego, gdzie ciśnienie w oponach powinno być powyżej 6 barów.
  • pompki do amortyzatorów przeznaczone tylko do pompowania komory powietrznej w przednich lub tylnych amortyzatorów w rowerach z zawieszeniem.
  • pompki ręczne najbardziej popularna i najczęściej wybierana, mała pompka którą można doposażyć swój rower. Obsługująca zaworki te najczęściej stosowane w rowerach miejskich, trekkingowych czy MTB.

Jaka pompka do roweru?

Wybór pompek rowerowych w naszym sklepie rowerowym jest bardzo duży, znajdziesz pompki te najbardziej popularne o małych gabarytach z uchwytem do montażu, czyli ręczne pompki. Posiadamy szeroki wybór pompek z manometrem, dzięki którym dopompujesz oponę rowerową do odpowiedniego ciśnienia. I podłogówki czyli z zastosowanie w naszym warsztacie przy domowym i serwisach rowerowych.

Pompka rowerowa przydatny i niezbędne akcesoria rowerowe dla Ciebie w naszym sklepie internetowym.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż