MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWEÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM

Pompki rowerowe - Tanie pompki do roweru

Pompka rowerowa do bardzo ważne i pomocne dla każdego rowerzysty akcesorium. Dobra pompka rowerowa pozwala sprawdzić i utrzymać prawidłowe ciśnienie w naszych oponach rowerowych. Podczas wycieczki rowerowej możemy złapać "kapcia", mając łatki lub nową dętkę rowerową szybko usuwamy usterkę a za pomocą pompki szybko uzupełnimy brakujące powietrze.

Czytaj więcej...
Sortuj:
79 produktów
WYPRZEDAŻ
Pompka rowewrowa BETO CFL-001AG3 Stacjonarna7345
198,75 265,00
WYPRZEDAŻ
Pompka rowerowa BETO CRH-031AG6420
39,20 49,00
WYPRZEDAŻ
Pompka rowerowa LEZYNE PRESSURE DRIVE CFH CO26274
187,50 250,00
WYPRZEDAŻ
Nabój CO2 BETO 16g5958
8,00 10,00
WYPRZEDAŻ
Pompka do amortyzatora PASSA GS-225962
65,01 89,00

W wielu przypadkach wyposażone są w uchwyt umożliwiający montaż do roweru i manometr dzięki któremu możemy kontrolować ciśnienie. Wiele pompek ma możliwość napompować wszystkie rodzaje wentyli rowerowych a w innych stosowane są naboje CO2. W kategorii pompki rowerowe oferujemy pompki do napompowania, każdego koła rowerowego.

Rodzaje pompek do roweru

Typy pompki do roweru dzielimy na kilka rodzaje i mają swoje przeznaczenie.

  • pompka podłogowa i nożne to stacjonarne pompki, które stawia się na ziemi i wężykiem podpina do wentyla ( presto, schrader czy dunlop ). Tego rodzaju pompki nie są zabierane na wycieczki a używane stacjonarnie np: w garażu gdzie trzymamy rowery.
  • pompki na naboje możemy pompować szybko dzięki naboju CO2 i na wysokie ciśnienie. Takie pompki są najbardziej popularne wśród posiadaczy roweru szosowego, gdzie ciśnienie w oponach powinno być powyżej 6 barów.
  • pompki do amortyzatorów przeznaczone tylko do pompowania komory powietrznej w przednich lub tylnych amortyzatorów w rowerach z zawieszeniem.
  • pompki ręczne najbardziej popularna i najczęściej wybierana, mała pompka którą można doposażyć swój rower. Obsługująca zaworki te najczęściej stosowane w rowerach miejskich, trekkingowych czy MTB.

Jaka pompka do roweru?

Wybór pompek rowerowych w naszym sklepie rowerowym jest bardzo duży, znajdziesz pompki te najbardziej popularne o małych gabarytach z uchwytem do montażu, czyli ręczne pompki. Posiadamy szeroki wybór pompek z manometrem, dzięki którym dopompujesz oponę rowerową do odpowiedniego ciśnienia. I podłogówki czyli z zastosowanie w naszym warsztacie przy domowym i serwisach rowerowych.

Pompka rowerowa przydatny i niezbędne akcesoria rowerowe dla Ciebie w naszym sklepie internetowym.

Czy pompka do roweru jest uniwersalna?

Pompka do roweru może być uniwersalna, ale warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim, różne typy wentyli, takie jak Presta i Schrader, wymagają odpowiednich końcówek. Najlepsze pompki są wyposażone w końcówki obsługujące oba rodzaje wentyli, co czyni je uniwersalnymi. Istnieją również pompki ręczne, stacjonarne i CO2, które różnią się funkcjonalnością i przeznaczeniem. Warto sprawdzić kompatybilność pompki z oponami rowerowymi oraz preferencje co do łatwości użytkowania. Pompy stacjonarne zapewniają większą wydajność, natomiast ręczne są bardziej przenośne.

Zobacz również inne kategorie:

Pompka rowerowa podręczna

Pompka rowerowa stacjonarna

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż