Nowy Plecak CAMELBAK LOBO

Plecak CAMELBAK L.U.X.E.

70-PLEC-000--72-B

539,00 zł

dostępne

Opis

 

CamelBak L.U.X.E. to wysokiej jakości plecak, który zaprojektowano specjalnie dla kobiet. Projektanci zadbali o to, aby jego konstrukcja idealnie pasowała do damskiej anatomii. Dzięki temu produkt gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Duża liczba kieszeni i komór sprawia, że bez problemu przewieziesz niezbędne rzeczy.

Wyposażono go przegrodę, w której znajduje się bukłak Crux. Charakteryzuje się on bardzo wydajnym systemem nawadniania QuickLink, który nie tylko poprawia przepływ płynu o 20%, ale też blokuje go po odłączeniu rurki, co zapobiega niepożądanym wyciekom. Do jego wykonania użyto materiałów wolnych od szkodliwych związków BPA, BPF i BPS, wnętrze pokryto również specjalną, antybakteryjną powłoką Hydroguard.

Od pojemnika na płyny, poprzez ramiączko poprowadzona jest specjalna rurka, która umożliwia picie bez potrzeby zatrzymywania się. Do jej mocowania wykorzystano mocne zapięcie magnetyczne Tube Trap. To rozwiązanie gwarantuje pewne trzymanie wężyka w trakcie ruchu i dostęp do niego praktycznie w każdej chwili. Na uwagę zasługuje też ustnik Bite Valve, automatycznie odcinający przepływ płynów po skończonym piciu.

Plecak wyposażono również w dodatkowe pasy na biodra i klatkę piersiową. Pozwalają one lepiej rozłożyć ciężar, co odciąża ramiona i barki, chroniąc przed bolesnymi przeciążeniami. Szelki oraz panel tylny zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniały doskonałą wentylację. Dzięki temu odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci, co przekłada się na większy komfort użytkowania.

W tylnej części znajdują się też haczyki oraz kieszeń, które umożliwiają wygodne przewiezienie kasku.

Podobne produkty

eRaty - Santander Bank