Pedały LOOK GEO TREKKING vision

65-PEDAL-000-1446

460,00 zł

dostępne

Opis

 

Look Geo Trekking Vision to ergonomiczne i wytrzymałe pedały do różnego typu jednośladów. Pozwalają na wygodną jazdę w butach z systemem bloków SPD, ale sprawdzą się też jako standardowe "platformówki". Ten model wyposażono również w zdejmowane światła sygnalizacyjne.

Pedały Look Geo Trekking Vision opracowano z myślą o montażu w jednośladach miejskich, turystycznych i MTB. Są polecane do rowerów z elektrycznym wspomaganiem. Nadają się na rekreacyjne przejażdżki, dojazdy do pracy i szkoły oraz wymagające treningi. Dwustronna konstrukcja umożliwia jazdę w butach wyposażonych w bloki SPD, a także w zwykłym obuwiu.

Ten model wykonano z lekkiego i wytrzymałego tworzywa. Szerokość platformy wynosi 74 mm (Q Factor 56 mm), a kąt wypięcia to 13 stopni. Wysokiej jakości oś cro-mo zapewnia konstrukcji sporą wytrzymałość i dużą sztywność. Do tego dochodzi zestaw uszczelnianych łożysk maszynowych i ślizgowych odpowiadających za niskie opory toczenia. Masa jednego elementu to 217 g.

Pedały wyposażono w innowacyjne oświetlenie LED zasilane bateriami ładowanymi za pomocą kabla USB. Lampki świecą w trzech trybach: ciągłym, migającym oraz eko. Oświetlenie działa do 30 godzin na jednym ładowaniu (czas ładowania to około 50 minut).

Podobne produkty