Pedały LOOK TRAIL GRIP zielony

65-PEDAL-000-1615

280,00 zł

dostępne

Opis

 

Trail Grip to innowacyjny system pedałów platformowych przeznaczony do jazdy miejskiej i turystycznej. Model zapewni bezpieczeństwo na ulicach miast i szlakach. Marka Look stale rozwija swój asortyment. Producenci niewątpliwie idą z duchem czasu i wyznaczają nowy standard dla dobrze znanych pedałów platformowych. Stworzona we współpracy ze znanym producentem Vibram, unikalna platforma Activ Grip gwarantuje bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz znakomite osiągi zarówno podczas przejażdżek po mieście, jak i w terenie.

Gumowe wstawki bieżnika, a także unikalne kompozytowe kołki gwarantują rowerzyście pełną kontrolę nad jednośladem. Producent zapewnia, że możliwość poślizgu podeszwy jest praktycznie niemożliwa. Bez obaw możesz wyruszać w drogę, jadąc zarówno suchą, jak i mokrą nawierzchnią, bez względu na to, w jakim rodzaju obuwia się poruszasz. Zastosowane kołki w odróżnieniu od tradycyjnych pinów wykorzystywanych w pedałach platformowych, nie wbijają się w podeszwy butów. Również możliwość zranienia się jest znikoma.

Korpus pedałów Trail Grip został wykonany z kompozytu, który ma strukturę plastra miodu. Nie tylko gwarantuje rowerzyście sztywność, czy wytrzymałość na najwyższym poziomie, ale również lekkość komponentu. Pedał waży zaledwie 265 gramów. Za płynną pracę odpowiedzialne są trwałe i niezwykle wydajne łożyska wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Podobne produkty