MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWEÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM

Chwyty i owijki rowerowe

Chwyty i owijki rowerowe na kierownicę mają ogromny wpływ na komfort jazdy, wygodę a także bezpieczeństwo. Nasz sklep rowerowy posiada w swoim asortymencie gripy, owijki, korki i taśmy na kierownicę taki producentów jak m.in Shimano, Specialized, Lizard Skins, Author, Dartmoor, Brat i Supacaz.

Możemy oferować rozmaite chwyty rowerowe do jazdy treekingowej, szosowej, mtb a także miejskiej. Pamiętamy także o najmłodszych kolarzy bo dla nich znajdziecie miękkie, wygodne chwyty wykonane z pianki, silikonu i gumy o różnych grubościach w różnych kolorach. W naszej ofercie znajdziesz rączki rowerowe, dobre chwyty wykonane z różnych materiałów oraz wiele innych części rowerowych.

Czytaj więcej...
Sortuj:
196 produktów

Jak dopasować i które chwyty rowerowy wybrać ??

Pamiętaj aby przy wyborze chwytów i owijek rowerowych brać pod uwagę styl jazdy jaki jest nam bliski. Do rowerów treekingowych i miejskich najczęściej zastosowanie mają przykręcane chwyty z rogami z wbudowanym lusterkiem wstecznym czy uchwyty ergonomiczne dające komfort przy dłuższych wycieczkach. Dla użytkownika, posiadacza roweru górskiego polecamy chwyty silikonowe lub z dobrej jakości mieszanki gumy skręcane

lock-on które dają mocny i pewny uścisk kierownicy rowerowej. Do jazdy Enduro gdzie potrzebny jest pewny chwyt zalecamy gripy szerokie wykonane z mocnej gumy czy silliconu które tłumią drgania i dają bezpieczeństwo na zjazdach i podjazdach. Dla użytkownika jednośladu typu BMX zalecamy chwyty szerokie, gumowe z oringami i korkami w kierownicę w różnych kolorach i wzorach. Kierownica szosowa ?? hmm co wybieramy ?? oczywiście w kolarstwie dla pewności trzymania kierownicy i maksymalnego bezpieczeństwa jazdy wybieramy owijki i taśmy miękkie oraz produkty wykonane z solidnego materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Aby wybrać odpowiednio wygodne chwyty rowerowe i owijki wybieraj akcesoria najlepszych światowych producentów.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż