Okulary rowerowe

Okulary rowerowe mają swoje zastosowanie na rowerze w celu zapobiegania oślepieniu promieniami słonecznymi, okulary na rower doskonale przylegają do twarzy tak jak okulary sportowe. Większość modeli okularów mają szybki wykonane z przezroczystego tworzywa z filtrem UV i polaryzacyjnym chroniącym nasze oczy. Okulary kolarskie popularne są wśród rowerzystów turystycznych często z filtrem fotochromowym, którym rower służy na weekendowe wycieczki czy codzienny dojazd do pracy. Okulary rowerowe to duży wybór modeli damskich i męskich służą przede wszystkim od ochrony przed szkodliwym promieniowaniem.

 

Czytaj więcej...

Jakie kupić okulary na rower?

Okulary przeciwsłoneczne zapewniają ochronę oczy, a okulary rowerowe posiadają również inne funkcje. Chronią oczy przed owadami zapewniają komfort jazdy na rowerze. W dobrych modelach soczewki nie są wykonane ze szkła a z tworzywa sztucznego, tak jak ich oprawki dzięki czemu są one lżejsze. Dobre soczewki to podstawa podczas wyboru.

Okulary fotochromowe posiadają funkcję automatycznego dostosowania się do warunków pogodowych, podczas promieniowania słonecznego samoczynnie się przyciemniają. Taką funkcje soczewek posiadają niektóre modele takich producentów jak Uvex, gogle czy alpina. Szeroki wybór okularów stosowanych przez użytkowników rowerów szosowych i MTB, takie soczewki cieszą się duża popularnością.

Sprawdź nasze okulary rowerowe

Najlepsze okulary polaryzacyjne sprawdzają się jazdy w słoneczne dni i chronią przed szkodliwym oświetleniem. W ofercie znajdziesz okulary z odblaskami i zausznikami, które stabilnie je utrzymują. W naszym sklepie mamy duży wybór okularów rowerowych od damskich po przez męskie, aż po dziecięce. Sprawdź naszą ofertę okularów i wybierz idealne dla siebie i Twoich bliskich i pamiętaj że soczewki kolarskie chronią też przed kurzem, pyłem i błotem. Zapraszamy!!!

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż