Ochraniacze na rower

Ochraniacze na buty rowerowe stosowane są głównie po to aby zapobiec przemakaniu butów i przemarzaniu stóp kolarza. Ochraniacze to doskonałe uzupełnienia garderoby kolarza, zapobiegnie jazdy rowerowe w przemokniętych butach. Inną zaletą ochraniaczy rowerowych jest ochrona naszego obuwia przed zabrudzeniem się błotem, a co za tym idzie czasochłonne czyszczenie butów. Każdy kto jeździ rowerem w ciężkich warunkach pogodowych, powinien wyposażyć się w takie pokrowce na buty. Akcesorium rowerowe na buty jest bardzo popularne i często szukane w sklepach rowerowych. Rozwój kolarstwa spowodował dynamiczny rozwój i rywalizacje w technologii producentów w ochraniaczach na buty kolarskie. Firmy zajmujące się produkcja tych akcesorium, zadbali o tych kochających jazdę jednośladem i stworzyli ochraniacze przeciwdeszczowe na buty, które zapewniają komfortową jazdę i suche stopy. Są one dostępne w naszym sklepie tak więc zapraszamy do zakupu.

 

Czytaj więcej...
Sortuj:
71 produktów
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze na buty CHIBA MTB XL czarne7633
114,99 129,00
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze na buty CHIBA MTB M czarne7581
114,99 129,00
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze na buty CHIBA MTB L czarne7582
114,99 129,00
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze na buty CHIBA RACE  CZARNE L 41/427350
79,01 89,00
WYPRZEDAŻ
Zestaw ochraniaczy EXTOL L białe6950
35,00 49,00
WYPRZEDAŻ
Zestaw ochraniaczy EXTOL L fioletowe6947
35,00 49,00
WYPRZEDAŻ
Zestaw ochraniaczy EXTOL L violet6956
35,00 49,00
WYPRZEDAŻ
Zestaw ochraniaczy EXTOL M białe6951
35,00 49,00
WYPRZEDAŻ
Zestaw ochraniaczy EXTOL M czarwone6954
35,00 49,00

Zalety ochraniaczy na buty

Ochraniacz buta stosowany jest w rowerach najczęściej w rowerach MTB i szosowych, zadaniem jego jest ochrona buta kolarskiego przed wiatrem, błotem i wodą. Nazywane często jako ocieplacze i pokrowce rowerowe, często z elementami odblaskowymi widocznymi z daleka. Wykonane z wysokiej jakości materiału często wodoodpornego który chroni przed deszczem. Ochraniacz na buty MTB zapewnia komfort termiczny podczas jazdy i jest przystosowany pod system SPD. Ocieplacze na buty rowerowe powinny być dopasowanie pod rozmiar buta szosowego, w miejscu śródstopia jest otwór na bloki pedałów. Nasz sklep online w posiada w ofercie takie marki jak Rogelli. Castelli czy Chiba i Specialized, sprawdź nas wybór ochraniaczy na buty. Modele przeznaczone do jazdy zimą posiadają gruby neopren i są kompatybilne z systemem połączeń stosowany we wszystkich modelach pedałów zatrzaskowych. Brak wychłodzenia podczas treningu w stopach zapewnia prawidłowy przepływ krwi. Zaawansowane modele posiadają system łączący się z nogawkami spodni to zwiększa komfort jazdy.

Pokrowce na buty rowerowe

Warto wyposażyć się również w pokrowce rowerowe jest to osłona obuwia rowerowego przed zabrudzeniem brudem i wilgocią. Rodzaje ochraniaczy na buty rowerowe można podzielić na przeciwdeszczowe stosowane w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Ocieplacze na obuwie neoprenowy zapewniają ochronę przed wiatrem, są to modele stworzone z myślą dla osób zakochanych w jeździe szosowej. Wielu początkujących kolarzy spotyka się najnieprzyjemniejszych uczuć, jakich można doświadczyć na rowerze, jest długotrwała jazda w przemokniętych butach. Połączenie zamoczonego obuwia i niskich temperatur to prosta droga do choroby lub przeziębienia.

Rowerowe ochraniacze na buty zimowe stworzone do jazdy w mroźne dni lub przy marznącym deszczy, wiele osób zamawia modele wyposażone w materiał osłaniający tylko obuwie przed uszkodzeniem, stosowane są wiosną i latem.

Sklep internetowy bikemia.com posiada ochraniacza na okres przejściowy i zimowy ale i też do jazdy na czas tzw. aero, można zakupić ochraniacze na buty turystyczne które posiadają łagodny bieżnik.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż