DARMOWA DOSTAWA - DARMOMA DOSTAWA - DARMOWA DOSTAWA - DARMOWA DOSTWA - DARMOWA DOSTAWA - DARMOWA DOSTAWA

Narzędzia rowerowe

Specjalistyczne narzędzia rowerowe to przede wszystkim takie narzędzia które swoje zastosowanie mają tylko w rowerze. Najbardziej popularnym kluczem rowerowym jest tzw. multitool. Czyli zestaw kluczy podstawowych imbusowych, torx czy śrubokrętów krzyżakowy i płaski a bardziej rozbudowane skuwacz do łańcucha, sprytnie połączone ze sobą w podręczny scyzoryk. Oczywiście warto wyposażyć swój warsztat przy domowy aby wykonać samodzielnie dokonać drobnych napraw swojego jednośladu, zestaw narzędzi rowerowych powinien wzbogacić się o pompkę rowerową. Przed zakupem warto sprawdzić jakoś wykonania narzędzi i kluczy do roweru.

Czytaj więcej...
Sortuj:
146 produktów

Narzędzie i klucz

Profesjonalne serwisy rowerowe dla których regulacja czy wymiana łożyska w kole to codzienność. Takie warsztaty rowerowe kupują dobrej jakości narzędzia. Najbardziej popularnym producentem narzędzi warsztatowych jest Park Tool, Shimano, Topeak, Bike Hand czy Pedros. Aby sprawnie usunąć usterkę w rowerze należy dobrać odpowiednie narzędzie.

Klucz do szprych - służy do dokręcania szprych w kołach.

Ściągacz do korby pomaga zdemontować korbę, ale wcześniej należy imbusem odkręcić śrubę mocującą korbę.

Klucze imbusowe służą do drobnych usterek m.in rowerzysta może dokręcić sztyce, mostek, rurę kierownicy, zacisk hamulca i kontynuować swoja jazdę rowerem MTB czy szosowym, punkt serwisowy korzysta z klucza dynamometrycznego.

Bacik pomaga w demontażu zużytej kasety, naprawa w domu wiąże się tez z posiadaniem miernika zużycia łańcucha. Domowy warsztat powinien być wyposażony zarówno podstawowe klucz jaki i te nietypowe. Do trudno dostępnych miejsc w rowerze używane są narzędzie z nasadką i przedłużką sprężynującą, takie należy nabyć dodatkowo ponieważ nie występują zastawach podstawowych. 

Narzędzia do naprawy rowerów to również szczypce, kleszcze i szpikulec do usuwania nie pożądanych kolców akacji z opon w rowerze.

Domowy serwis rowerowy

Napawa roweru w warunkach domowych dzięki zestawem kluczy rowerowych nie jest tak wymagająca w umiejętności. Posiadając zestaw podstawowy narzędzi jesteśmy w stanie wykonać wymianę dętki czy układów hamulcowych. Aby pompować wszystkie rodzaje wentyli, ważna jest pompka stacjonarna z redukcją na każdy zaworek. Nasz sklep rowerowy

posiada szeroki wybór środków do konserwacji min: łożysk czy łańcucha. Dlatego w naszym serwisie naprawczym rowerów, warto postawić na dobry olej do łańcucha. Warto wybrać narzędzia scyzoryk park tool T10, topeak czy shimano które są wykonywane w bardzo dobrej jakości. Zestaw narzędzi rowerowych bardzo często przydaje się podczas regulacji roweru.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż