Lusterka rowerowe na kierownicę

Lusterko rowerowe jest coraz bardziej popularne wśród rowerzystów, głównym zadaniem lusterka do roweru jest zwiększenia naszego bezpieczeństwa na drodze i pewności siebie podczas jazdy na rowerze. Lusterko rowerowe daje możliwość rowerzyście, bez odwracania się sprawdzenie co dzieje się za jego plecami. Lusterko na rower pomocne jest podczas poruszania się po mieście i często stosowane w rowerze miejskim elektrycznych. Lusterko montowane jest do kierownicy na kilka sposobów w zależności od potrzeb użytkownika ale przede wszystkim pomaga wykonać bezpieczny manewr. Lusterko rowerowe to w ostatnich latach w branży rowerowej coraz bardziej popularne akcesorium prze zakupie jednośladu. Dobre lusterko możemy podzielić w zależności na którą stronę kierownicy chcemy zamontować i w jaki sposób, są montowane w otworze kierownicy i lusterko rowerowe na kierownicę. Lusterko produkowane są o różnej długości wysięgnika i średnicy montażu uchwytu podawanej w mm a najczęściej spotkamy 22 mm. W naszej ofercie internetowego sklepu rowerowego znajdziesz lusterka o dużej jakości i różnych kształtach.

Czytaj więcej...
Sortuj:
28 produktów
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe ZEFAL Z EYE6710
29,25 39,00
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe ZEFAL R13 ESPION6519
62,30 89,00
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe AJS DO SZOSY3832
35,99 44,99
WYPRZEDAŻ
Lusterko ROWEROWE M-WAVE SPY SPACE2700
63,00 90,00
WYPRZEDAŻ
Lusterko ZEFAL DOOBACK 22542
44,24 58,99
WYPRZEDAŻ
Lusterko ZEFAL SPIN 152541
44,24 58,99
WYPRZEDAŻ
Lusterko ZEFAL SPY2540
36,74 48,99
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe AJS COMFORT1835
39,20 49,00
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe AJS w kierownice Plus1841
39,20 49,00
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe AJS na pręcie1837
47,20 59,00
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe AJS na pręcie krótkim1838
39,20 49,00
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe AJS PLUS na pręcie1840
47,20 59,00
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe AJS szosa/gravel1842
36,01 45,01
WYPRZEDAŻ
Lusterko rowerowe AJS wpuszczane w kierownice1839
35,99 44,99

Lusterko rowerowe - rodzaje i montaż

Lusterko rowerowe to produkt, który można podzielić te regulowane zmieniające nam kąt widzenia i posiadające lustro płaskie lub wypukłe. Poruszając się rowerem po drodze według przepisów prawą stroną, zalecane jest lusterko lewe, które ma zapewnić nam kontrole nad tym co się dzieje na szosie. Wysokość ceny lusterka zależy od jego funkcyjności, marką która może się pochwalić bogatą i szeroką ofertą jest Zefal i polski producent ASJ. Lusterko rowerowe Zefal wyposażone w zwierciadło daje nam duże pole widzenia w wysokiej jakości bez konieczności obracania się w czasie wycieczki rowerowej. W przypadku gdy nasz pojazd rowerowy wyposażony jest w rogi, możemy wybrać lusterko zintegrowane z rogami. Wiele oferowanych lusterek w sklepach rowerowych posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu zapewnia nam to mało znaczący wpływ na prędkość np. w rowerach E-Bike. Poruszając się takimi rowerami należy o zachowanie dużej ostrożności i wymaga kontroli tego co się dziej wokół użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne lusterka do każdego pojazdu rowerowego, bezpośrednio przykręcane do rury rowerowej sterowej. Szerszy wybór lusterek rowerowych daje gwarancje że kupisz to odpowiednie dla Siebie.

Lusterko do roweru - dlaczego warto je mieć?

Lusterko do roweru to istotny element bezpieczeństwa, umożliwiający kontrolę nad sytuacją za rowerzystą bez konieczności odwracania głowy. Zwiększa świadomość otoczenia i zbliżających się pojazdów, co jest szczególnie ważne w ruchliwym mieście. Dodatkowo, lusterko może pomóc w ocenie odległości od innych uczestników ruchu, co jest przydatne przy zmianie pasa ruchu lub skręcaniu. Montaż lusterka jest prosty, a korzyści płynące z jego używania przyczyniają się do większego bezpieczeństwa jazdy.

Dlaczego warto kupić lusterka na rower w Bikemia?

Zakup lusterka na rower w Bikemia zwiększa bezpieczeństwo jazdy, umożliwiając obserwację tego, co dzieje się za Twoimi plecami bez konieczności obracania głowy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment luster rowerowych, w tym modele lewe, okrągłe oraz montowane na różnych stronach kierownicy. Dostępne są zarówno lusterka do rowerów miejskich, jak i do e-bike’ów oraz rowerów szosowych. Produkty są pełni regulowane i łatwe w montażu, co sprawia, że idealnie pasują do każdego typu roweru. Sprawdź naszą ofertę i zwiększ swój poziom bezpieczeństwa na drodze.

Zobacz również inne kategorie:

Opony do roweru

Hamulec tarczowy

Fotelik na rower

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż