Licznik nawigacja BRYTON RIDER 15

299,00 zł

dostępny

Opis

 

Profesjonalny komputer  rowerowy z wbudowanym odbiornikiem GPS, wyposażony w technologie BT 4.0.
To najlepsze urządzenia w swojej klasie, jeśli chodzi o stosunek jakości, możliwości i ceny.

Zaawansowany licznik z GPS, który docenią początkujący oraz osoby, które za stosunkowo niewielkie pieniądze chcą mieć kontrolę nad wszystkimi podstawowymi paramentami.
Dzięki komunikacji Bluetooth można go połączyć ze swoim telefonem i korzystać z aplikacji Bryton Active. Rider 15 ma także możliwość zapisu śladu jazdy i przerzucenia go np. do Stravy.

Absolutna precyzja

Pierwszy komputer rowerowy GPS firmy Bryton z pełnym wsparciem GNSS.
Obsługuje systemy satelitarne GPS, Glonass (Rosja), BDS (Chiny), Galileo (Europa) i QZSS (Japonia), zapewnia szybsze uruchamianie i większy zasięg satelitarny w każdej sytuacji, szczególnie między budynkami lub w górach.


EAN: 4718251592699
Przełomowy Rider 15 ma wbudowany odbiornik GNSS dla większej dokładności.
Dodatkowo 16 godzin pracy baterii na jednym ładowaniu, powiadomienia oraz 30 funkcji
Najlepszy w obu światach Włącz i jedź.
Dzięki klasycznemu rozkładowi przycisków, obsługa Rider 15 jest prosta i intuicyjna jak w klasycznym liczniku rowerowych. Dzięki temu łączy świat prostych liczników z zaawansowanymi komputerami GPS, dzięki możliwości śledzenia oraz udostępniania treningów za pośrednictwem aplikacji Bryton Active. Rider 15 to najlepszy wybór na początek Twojej przygody z komputerami rowerowymi.
Absolutna precyzja Pierwszy komputer rowerowy GPS firmy Bryton z pełnym wsparciem GNSS. Obsługuje systemy satelitarne GPS, Glonass (Rosja), BDS (Chiny), Galileo (Europa) i QZSS (Japonia), zapewnia szybsze uruchamianie i większy zasięg satelitarny w każdej sytuacji, szczególnie między budynkami lub w górach.
Właściwy kierunek do celu Rider 15 ma dostępne dwa tryby kursu, tryb kompasu dla wskazania północy i tryb kierunku dla wskazania bieżącego kierunku jazdy., Ulepszony 2-calowy wyświetlacz z wysokim kontrastem
Dzięki nowemu projektowi wyświetlacza, Rider 15 wyświetla do 4 danych rowerowych na stronie (3 konfigurowalne dane + nagłówek) z 5 stronami, umożliwiając kolarzowi śledzenie treningu na bieżąco.
Nie ma potrzeby wpisywania rozmiaru kół ani parowania dodatkowych czujników prędkości. Wystarczy zamontować urządzenie na kierownicy, włączyć i już możesz się cieszyć jazdą.
Do 16 godzin działania bateriiRider 15 oferuje długi czas działania baterii, bo aż do 16 godzin na jednym ładowaniu. Daje również możliwość ładowania Power Bankiem w czasie jazdy,
Obsługuje do 30 funkcjiRider 15 posiada 30 funkcji, które są wyświetlane na w pełni konfigurowalnym ekranie. Pozwala Ci to śledzić takie dane jak czas, prędkość, odległość, kurs, kalorie, rytm, wysokość, HR oraz LTHR, dzięki czemu możesz na bieżąco kontrować swój trening.
Inteligentne powiadomieniaRider 15 posiada funkcję inteligentnych powiadomień.
Podczas treningu po sparowaniu z aplikacją Bryton Active przez BLE będziesz otrzymywał informację o połączeniach, e-mailach oraz wiadomościach SMS. *Dostępne na telefony z iOS i Androidem.
Automatyczna łączność z czujnikami BLERider 15 automatycznie dostosowuje wyświetlanie pola danych po wykryciu sparowanych czujników BLE. Dodatkowo, gdy czujnik wyczerpuje baterię, jego dane na wyświetlaczu migają jako powiadomienie przypominające o konieczności jego naładowania, dzięki czemu jesteś gotowy do następnego treningu.
Konfiguruj ekrany za pośrednictwem aplikacji Możesz dostosować ekran w oparciu o cele treningowe przy użyciu aplikacji Bryton Active za pośrednictwem BLE, Automatyczne podświetlanie Na podstawie Twojej lokalizacji funkcja podświetlania zostanie automatycznie aktywowana przed zachodem słońca, co pozwoli Ci jeździć o każdej porze dnia i nocy.
Miej wiedze na jakiej wysokości jesteś Dzięki wbudowanemu barometrowi Rider 15 wyświetla wszystkie dane o względnej wysokości, co pozwala śledzić różnice wysokości i temperatury oraz dokonywać odpowiednich korekt. Po sparowaniu z aplikacją Bryton możesz łatwo skalibrować wysokość na urządzeniu.
Automatyczna synchronizacja z STRAVA, Training Peaks i Selfloops Do konwersji plików nie jest wymagane żadne oprogramowanie. Pliki treningowe są automatycznie zapisywane w formacie FIT, który można przesłać do popularnych serwisów. Ułatwiamy również synchronizację twoich treningów z aplikacji Bryton do STRAVA / TrainingPeaks / Selfloops.
Synchronizacja z aplikacją Bryton Active Ciesz się bezprzewodową synchronizacją z aplikacją Bryton. Twoje ślady i dane treningowe mogą być synchronizowane przez urządzenie za pośrednictwem Wi-Fi z aplikacją Bryton. W aplikacji możesz sprawdzić swoje postępy, przeglądać analizy graficzne i udostępniać jazdy za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Specyfikacja Wyświetlacza: 2 calowy wyświetlacz HTN LCD Czas działania: 16 godzin GPS: Bardzo czuły odbiornik Wodoodporny: IPX7 Alerty: Tak Historia jazd: 30 godzin w trybie jednej sesji, 120 godzin w trybie inteligentnego nagrywania. Strefy tętna: 7 stref Zakres temperatur użytkowania: -10C ~ 50C,
Rozmiar i waga Szerokość: 46,2mm Wysokość: 71mm Głębokość: 16,5mm Waga: 52g, BRYTON Sprzęt pochodzi z polskiej dystrybucji, posiada instrukcję w języku polskim, Zawartość opakowania Urządzenie RIDER 15 Kabel USB Uchwyt rowerowy Skrócona instrukcja obsługi

Podobne produkty