Bluza SPECIALIZED ELEMENT 1.0

569,00 zł

dostępny

Więcej informacji

 

Kolorpomarańczowy
Opis

 

W sezonach barkowych warunki są dalekie od idealnych, ale nie tak intensywne, by na brodzie powstawały sople lodu. W tych porach roku znajdziesz solidną minimalistyczną kurtkę, taką jak nasza kurtka Element 1.0, która będzie idealna na Twoją przejażdżkę.

Kurtka jest wykonana z naszego materiału Element™ Soft Shell, który jest zarówno wiatroodporny, jak i wodoodporny, a także izoluje. I jako 1.0 iteracja tej kurtki, ten materiał jest używany przez cały czas, aby zapewnić osłonę i ochronę przed żywiołami tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Tkanina jest również niezwykle lekka i plastyczna, dzięki czemu możesz doświadczyć doskonałej rozciągliwości we wszystkich właściwych miejscach podczas ruchów rowerowych. Jego użycie oznacza lekką, minimalną barierę między tobą a żywiołami, która jest idealna na uczciwe warunki lub każdą jesienno-zimową jazdę w szybkim tempie.

Element 1.0 zawiera również dodatkowe właściwości chroniące przed warunkami atmosferycznymi, takie jak kołnierz typu pop, który zapobiega przedostawaniu się niechcianych dreszczy i wilgoci do kurtki przez otwór na szyję. I wreszcie, trzy tylne kieszenie rozszerzające i jedna zapinana na zamek kieszeń bezpieczeństwa z tyłu ułatwiają przechowywanie.

POCISKI FUNKCJONALNE
Dzianina Element Soft Shell jest używana w całym tekście, zapewniając wyjątkowy poziom izolacji i oddychalności, a jednocześnie jest bardzo odporna zarówno na wiatr, jak i wodę.
Trzy standardowe tylne kieszenie i zapinana na zamek tylna kieszeń bezpieczeństwa zapewniają dużo miejsca na przechowywanie niezbędnych rzeczy.
Pop kołnierz chroni przed zimnem i zapewnia dodatkową ochronę przed żywiołami.
Elementy odblaskowe zwiększają Twoją widoczność dla kierowców w warunkach słabego oświetlenia.
Tkanina z atestem Bluesign®.
Deflect™ UV 50+ chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Form Fit zapewnia uczucie drugiej skóry bez ograniczania ruchu i elastyczności.
Waga tkaniny: 198g

Podobne produkty