Koszulka męska SPECIALIZED DEMO 3/4 L

70-KOSZU-000-459-B

289,00 zł

Dostępny

Opis

 

Koszulka Specialized Demo 3/4

Jeżeli na szlaku lubisz wcisnąć gaz do dechy, licz się z tym, że czasem nie zmieścisz się w zakręcie. Wypadki są nieuniknione, co nie oznacza, że Twoja odzież musi być wykonana z brezentu i płótna spadochronowego. Musi natomiast być wygodna i wytrzymała. Długo poszukiwaliśmy złotego środka, a teraz z dumą i radością prezentujemy koszulkę Demo z długim rękawem.

Koszulka wykonana jest z materiału VaporRize™, który w wersji dzianej charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. W końcu nikt nie chce wymieniać koszulki po każdym upadku - tudzież po każdej jeździe. Siła nie jest jednak jedyną zaletą VaporRize™ - materiał jest również przewiewny i przyjazny dla środowiska, dzięki wykorzystaniu zrecyklowanych włókien z kawy S.Café®, które odprowadzają wilgoć, szybko schną i neutralizują zapachy, zapewniając uczucie świeżości w trakcie jazdy.

Jeżeli chodzi o krój, zdecydowaliśmy się na Relaxed Mountain Bike Fit, który oznacza wygodę, swobodę ruchów i umożliwia stosowanie ochraniaczy na łokcie i tułów.

  • Materiał VaporRize™ jest przyjazny dla środowiska dzięki użyciu włókien S.Café® ze zrecyklowanych ziaren kawy, które szybko schną i neutralizują zapachy.

  • Kołnierzyk jest jednocześnie wygodny i stylowy.

  • Deflect™ UV 50+ chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV.

  • Krój Regular Mountain Bike Fit jest luźny i wygodny.

  • Skład materiału: 100% Zrecyklowany poliester S.Café®

Rozmiar L

Podobne produkty

eRaty - Santander Bank