NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł - NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł - NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł

Koszulki rowerowe z długim rękawem

Koszulki rowerowe z długim rękawem zapewniają termiczność naszego ciała ale też chronią naszą skórę przed urazami w trudnych warunkach. Koszulki rowerowe damskie i męskie w naszym sklepie rowerowym mają bardzo różne wzory graficzne. Damskie koszulki rowerowe to szeroka grupa produktów we wzory i kolorystykę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Męskie koszulki dla użytkownika roweru górskiego i roweru szosowego mogą mieć długi lub krótki rękaw, różną się gramaturę tkaniny, ale ich największą zaletą są naturalne właściwości bakteriostatyczne przędzy wełnianej. Koszulka z długim rękawem stosowana jest w głownie w kolarstwie MTB, chroni ciało kolarza podczas jazdy po lesie przed otarciami od gałęzi. Jednocześnie ma za zadanie odprowadzanie wilgoci w trakcie wyczerpującego treningu. Koszulka męska z długim rękawem z zamkiem błyskawicznym na 3/4 możemy wykorzystać jako lekka bluza w trakcie biegania, jest to strój sportowy o różnym zastosowaniu. W naszej ofercie dostępne są produkty znanych marek na lato i zimę m.in ialized, Rogelli czy Silvini.

Czytaj więcej...
Sortuj:
16 produktów
WYPRZEDAŻ
Koszulka rowerowa SPECIALIZED SEAMLESS LONG3471
299,02 360,00
WYPRZEDAŻ
Koszulka SPECIALIZED RBX CLASSIC JERSEY LS WMN3278
262,50 350,00
WYPRZEDAŻ
Koszulka SPECIALIZED RBX CLASSIC JERSEY LS BLK3137
262,50 350,00
WYPRZEDAŻ
Koszulka SPECIALIZED RBX CLASSIC JERSEY LS3138
262,50 350,00
WYPRZEDAŻ
Koszulka SPECIALIZED RBX CLASSIC JERSEY LS3140
262,50 350,00
WYPRZEDAŻ
Koszulka SPECIALIZED RBX CLASSIC JERSEY LS3144
262,50 350,00
WYPRZEDAŻ
Koszulka rowerowa ROGELLI CORE2513
71,19 88,99
WYPRZEDAŻ
Koszulka SPECIALIZED TEE LS L czarna2392
119,00 170,00
WYPRZEDAŻ
Koszulka SPECIALIZED TEE LS M czarna2393
110,50 170,00
WYPRZEDAŻ
Koszulka ROGELLI długi rękaw NO WIND1381
95,19 118,99
WYPRZEDAŻ
Koszulka ROGELLI długi rękaw NO WIND1382
95,19 118,99
WYPRZEDAŻ
Koszulka ROGELLI długi rękaw NO WIND1383
95,19 118,99

Najważniejsze cechy koszulek rowerowych

Ważne cechy koszulek z długim rękawem to oddychalność, koszulki rowerowe powinny mieć dobre właściwości oddychające, aby zapobiec przegrzaniu i przemoczeniu ciała podczas intensywnych treningów. Równie ważna jest elastyczność - koszulki powinny być elastyczne, aby zapewnić swobodę ruchów i dopasowanie do ciała, co zwiększa komfort jazdy. Właściwości chłodzące - koszulki rowerowe mogą zawierać materiały lub technologie zapewniające chłodzenie ciała podczas jazdy w cieplejsze dni. Ważna jest odporność na wilgoć - koszulki rowerowe powinny być w stanie szybko odprowadzać wilgoć z ciała, aby zapobiec poceniu się i uczuciu mokrej odzieży. Dobra koszulka rowerowa posiada właściwości antybakteryjne czyli, zawierać technologie lub materiały, które zapobiegają powstawaniu bakterii i zapachów. Bardzo przydatne są kieszenie w tylnej części koszulki rowerowe co umożliwia łatwy dostęp do jedzenia, narzędzi, telefonu lub innych drobnych przedmiotów podczas jazdy. Dla bezpieczeństwa ważne są elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność rowerzysty na drodze, zwłaszcza podczas jazdy po zmroku lub przy złych warunkach atmosferycznych.

Jak dobrać koszulkę rowerową z długim rękawem?

Wybór odpowiedniej koszulki rowerowej z długim rękawem może pomóc w zapewnieniu wygody i ochrony podczas jazdy na rowerze w chłodniejsze dni.  Upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar koszulki rowerowej z długim rękawem. Przymierz koszulkę, aby upewnić się, że jest odpowiednio dopasowana, ale nie zbyt ciasna ani zbyt luźna.

Materiał - Wybierz koszulkę rowerową z długim rękawem wykonaną z materiału, który zapewnia odpowiednią oddychalność i odprowadza wilgoć z ciała. Materiały z domieszką elastanu zapewniają odpowiednią elastyczność i dopasowanie do ciała. Koszulkę rowerową z długim rękawem, która ma odpowiednią ilość kieszeni, w których możesz przechowywać niezbędne podczas jazdy na rowerze rzeczy, takie jak klucze, telefon, żele energetyczne lub długi rękaw do ochrony przed wiatrem.

Ochrona przed słońcem - Koszulki rowerowe z długim rękawem mogą być również przydatne w dni słoneczne, dlatego warto wybierać modele wykonane z materiałów, które zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Aktywność kolarska często odbywa się w ciemniejsze dni lub wieczory, koszulka z długim rękawem z refleksyjnymi elementami może pomóc w poprawieniu widoczności rowerzysty na drodze.

Odzież na rower

Pamiętaj, że koszulki rowerowe z długim rękawem są przeznaczone dla różnych typów jazdy na rowerze, dlatego przed zakupem warto dokładnie zapoznać się z przeznaczeniem danej koszulki i jej specyfikacją techniczną. Każdy producent posiada swój własny krój, który jest inny dla Pań i inny dla mężczyzn. Szeroki wybór pozwala skompletować tą idealna odzież rowerowa na chłodne dni lub gdy pogoda nie pozwala na jazdę z krótkim rękawem. Zapraszamy

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż