NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł - NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł - NAJTAŃSZE POLSKIE ROWERY MIEJSKIE - cena od 698.98 zł

Kokpit kierownicy

Kokpit kierownicy rowerowej to bardzo ważny element składający się z kilku pod zespołów. Jazda rowerem wiąże się z jego sterowaniem i kontrola pojazdu, ma również wpływ na naszą pozycje ciała na rowerze. Składa się on z takich części jak mostek rowerowy, to element łączący rurę sterową z kierownicą która może mieć różne szerokości podawane w cm. Na kierownicę zakładane są dźwignie hamulca dzięki którymi w odpowiednim czasie jesteśmy w stanie wyhamować. Na końcach kierownicy montowane są chwyty lub owijki rowerowe. W naszym sklepie internetowym dostępne są wszystkie te ważne elementy roweru.

Czytaj więcej...
Sortuj:
142 produktów

Kokpit rowerowy kierownicy - jak można go modyfikować?

Każdy rower posiada inna specyfikacje kokpity pod względem wzniosu wspornika kierownicy, w regulowanych wspornikach możemy ten kąt zmieniać i dopasowywać pod swój styl jazdy. Budowa każdego kokpitu czy to w rowerach enduro, trail czy DH jest możliwa do modyfikacji. W wspornikach regulowanych jest regulacja wysokości i kąta nachylenia, w przypadku mostka pozwala nam na zmianę odległości od siodła za pomocą jego wymiany o np. 10 mm krótszy. Oczywiście wszystkie komponenty mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału, najczęściej można spotkać wykonane z aluminium ale dla zgubienia kilku gramów wagi całego roweru decydujemy się na te wykonane z carbonu.

W kolarstwie szosowym najbardziej popularne jest pochylenie wspornik w dół, daje to wyciągnięcie sylwetki do przodu i staje się ona bardziej aerodynamiczna. W naszej ofercie można znaleźć elementy budowy kokpity zapewniające wygodę a za razem lekkie i wytrzymałe.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż