KASK SPECIALIZED S-WORKS PREVAIL II VENT z ANGi

1 499,00 zł

dostępny

Więcej informacji

 

Rozmiar55-59 cm
Opis

 

Nowy system chłodzenia 5th Dimension, z przeprojektowanym, opatentowanym szkieletem wzmocnionym włóknem węglowym i aramidem, zapewnia wewnętrzne wsparcie EPS, pozwalając na 20% większe otwory wentylacyjne z głębokimi kanałami wewnętrznymi i wyrównanymi portami wydechowymi. Dodatkowo nowy zestaw perforowanych wkładek MIPs SL utrzymuje wilgoć w ruchu i zapewnia jeszcze lepszą oddychalność.
Nasz ANGi Crash Sensor zapewnia Tobie i Twoim bliskim spokój ducha jak nigdy dotąd. W połączeniu z naszą aplikacją na iOS lub Androida czujnik wykryje awarię i wyśle ​​wiadomość tekstową do określonych kontaktów w telefonie. Synchronizuje się również z naszą aplikacją i STRAVA®, aby zapewnić śledzenie aktywności w oparciu o GPS. Twój nowy kask obejmuje nawet dożywotnią subskrypcję aplikacji Specialized Ride.
Nasza ultralekka i niezwykle wygodna wersja MIPS, MIPS SL, stała się jeszcze lepsza. Dodaliśmy perforacje oraz siateczkę ripstop, aby zmaksymalizować oddychalność i wydajność. W przypadku MIPS SL zasadniczo zintegrowaliśmy technologię MIPS z samą wyściółką kasku. Minimalistyczny system mocowania „paska zegarka” MIPS SL zapewnia obrót od 10 do 15 milimetrów w każdym kierunku i oferuje takie same korzyści w zakresie ochrony mózgu, jak inne wersje MIPS, jednocześnie wprowadzając nowy poziom komfortu i oszczędności wagi.
Opatentowana konstrukcja z pianki EPS o różnej gęstości zoptymalizowana pod kątem zużycia energii pomaga zarządzać energią uderzenia.
Ultralekki Mindset HairPort II z systemem mikro-pokrętła z regulacją wysokości dla idealnego dopasowania.
Cienkie, miękkie i lekkie taśmy 4X DryLite nie rozciągają się pod wpływem potu ani wody.
Rozdzielacz taśmy Tri-Fix poprawia komfort i łatwość regulacji paska, a system pasków zapewnia ultralekką konstrukcję i bezpieczeństwo.
Five Star Virginia Tech® Helmet Rating ™ —Virginia Polytechnic Institute i State University przyznały hełmowi najwyższą ocenę pięciu gwiazdek.

Podobne produkty

eRaty - Santander Bank