KASK SPECIALIZED S-WORKS PREVAIL II z ANGi

1 499,00 zł

Kask rowerowy Specialized S-Works Prevail II pomaga lepiej regulować temperaturę ciała, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy, gdy jazda jest gorąca

Więcej szczegółów

dostępny

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieSzosowe / Road
RodzajUni
Kolorbiały
Opis

 

Chłodniejsze głowy zawsze będą dominować. Potężna moc chłodząca nowego kasku S-Works Prevail II pomaga lepiej regulować temperaturę ciała, aby zapewnić Tobie chłód, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy, gdy Twoja jazda jest gorąca.

Wzięliśmy wszystko, co S-Works Prevail II robił dobrze, a nawet lepiej. Jedna z największych korzyści wynikała z usunięcia w sumie siedmiu „mostków” piankowych ze środka i boków, aby stworzyć bardziej efektywne kanały wentylacyjne. Te rozszerzone kanały poruszają powietrze po Twojej głowie o 18% szybciej niż oryginalny Prevail II. Im szybciej powietrze przepływa przez twoją głowę, tym szybciej ciepło jest usuwane z twojej głowy i tym jest chłodniej – nazywa się to „konwekcyjnym przenoszeniem ciepła”. To wszystko składa się na najchłodniejszy kask, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Nowy system chłodzenia 5th Dimension, z przeprojektowanym, opatentowanym szkieletem wzmocnionym aramidem, zapewnia wewnętrzne wsparcie EPS, pozwalając na 20% większe otwory wentylacyjne z głębokimi kanałami wewnętrznymi i otworami wylotowymi.
Nasza ultralekka i niezwykle wygodna wersja MIPS SL, stała się jeszcze lepsza. Dodaliśmy perforacje wraz z siateczką ripstop, aby zmaksymalizować oddychalność i wydajność. W MIPS SL zintegrowaliśmy technologię MIPS z samą wyściółką kasku. Minimalistyczny system mocowania MIPS SL zapewnia obrót o 10 do 15 milimetrów w każdym kierunku i oferuje te same korzyści w zakresie ochrony mózgu, co inne wersje MIPS, jednocześnie wprowadzając nowy poziom komfortu i oszczędności masy.
Opatentowana konstrukcja EPS o różnej gęstości pomaga pochłonąć energię uderzenia.
Ultralekki system dopasowania Mindset HairPort II z mikropokrętłem z regulacją wysokości dla idealnego dopasowania.
Cienka, miękka i lekka taśma 4X DryLite nie rozciąga się pod wpływem potu ani wody.
Tri-Fix poprawia komfort i łatwość regulacji paska, a system taśm w pasku zapewnia ultralekką konstrukcję i bezpieczeństwo.
Five Star Virginia Tech® Helmet Rating ™ — Virginia Polytechnic Institute i State University przyznały kaskowi najwyższą ocenę pięciu gwiazdek.
Ten kask jest kompatybilny z ANGi. Mocowanie pozwala na łatwy montaż ANGi.
Do kupienia osobno czujnik ANGi zapewnia Tobie i Twoim bliskim spokój ducha jak nigdy dotąd. W połączeniu z naszą aplikacją Specialized Ride czujnik ANGi oceni siły działające na kask w razie wypadku i, jeśli to konieczne, wyśle wiadomość tekstową do określonych kontaktów z Twoją lokalizacją.

Podobne produkty