KASK SPECIALIZED S-WORKS PREVAIL II z ANGi Ready

1 499,00 zł

Kask rowerowy Specialized S-Works Prevail II pomaga lepiej regulować temperaturę ciała, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy, gdy jazda jest gorąca

Więcej szczegółów

dostępny

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieSzosowe / Road
RodzajUni
Kolorjasny fiolet
Opis

 

Chłodniejsze głowy zawsze będą dominować. Potężna moc chłodząca nowego odpowietrznika S-Works Prevail II pomaga lepiej regulować temperaturę ciała, aby zapewnić Ci chłód, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy, gdy Twoja jazda się nagrzeje.

Wzięliśmy wszystko, co S-Works Prevail II robił dobrze i zrobiliśmy to jeszcze lepiej. Jedna z największych korzyści wynikała z usunięcia w sumie siedmiu piankowych „mostków” od środka i boków w celu stworzenia efektywniejszych kanałów wentylacyjnych. Te rozszerzone kanały poruszają powietrze po Twojej głowie o 18% szybciej niż oryginalny Prevail II. Im szybciej powietrze przepływa przez twoją głowę, tym szybciej ciepło jest usuwane z twojej głowy i tym chłodniej pozostajesz – nazywa się to „konwekcyjnym przenoszeniem ciepła”. To wszystko składa się na najfajniejszy kask, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Nowy system chłodzenia 5th Dimension, z przeprojektowanym, opatentowanym szkieletem wzmocnionym aramidem, zapewnia wewnętrzne wsparcie EPS, pozwalając na 20% większe otwory wentylacyjne z głębokimi kanałami wewnętrznymi i wyrównanymi otworami wydechowymi.
Nasza ultralekka i niezwykle wygodna wersja MIPS, MIPS SL, stała się jeszcze lepsza. Dodaliśmy perforacje wraz z siateczką ripstop, aby zmaksymalizować oddychalność i wydajność. W MIPS SL zintegrowaliśmy technologię MIPS z samą wyściółką kasku. Minimalistyczny system mocowania „paska do zegarka” MIPS SL zapewnia obrót o 10 do 15 milimetrów w każdym kierunku i oferuje te same korzyści w zakresie ochrony mózgu, co inne wersje MIPS, jednocześnie wprowadzając nowy poziom komfortu i oszczędności wagi.
Opatentowana konstrukcja EPS zoptymalizowana pod kątem energii o wielu gęstościach pomaga zarządzać energią uderzenia.
Ultralekki system dopasowania Mindset HairPort II z mikropokrętłem z regulacją wysokości dla idealnego dopasowania.
Cienka, miękka i lekka taśma 4X DryLite nie rozciąga się pod wpływem potu ani wody.
Rozdzielacz sieciowy Tri-Fix poprawia komfort i łatwość regulacji paska, a system taśm w pasku zapewnia ultralekką konstrukcję i bezpieczeństwo.
Five Star Virginia Tech® Helmet Rating ™ — Virginia Polytechnic Institute i State University przyznały kaskowi najwyższą ocenę pięciu gwiazdek.
Ten kask jest gotowy na ANGi, z mocowaniem systemu dopasowania zaprojektowanym w celu łatwej integracji z naszym czujnikiem zderzenia ANGi.
Nasz dostępny na rynku wtórnym czujnik ANGi zapewnia Tobie i Twoim bliskim spokój ducha jak nigdy dotąd. W połączeniu z naszą aplikacją Specialized Ride, czujnik ANGi oceni siły działające na kask w razie wypadku i, jeśli to konieczne, wyśle ​​wiadomość tekstową do określonych kontaktów z Twoją lokalizacją.

Podobne produkty