KASK SPECIALIZED ALIGN II MIPS

300,00 zł

dostępny

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieMiejskie / City
KolorBlack/Black Reflective
Opis

 

Ochrona potwierdzona certyfikatem, estetyka, wygoda i dopasowanie, oraz przyjazna cena—tak można przedstawić Align II. Kask Align II otrzymał rewolucyjną technologię ochrony przed uderzeniem MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) - opatentowane rozwiązanie chroniące przed działaniem siły skrętnej powstającej, kiedy uderzenie nie następuje pod kątem prostym. Zastosowanie MIPS nie wpływa w żaden sposób na komfort - model Align II posiada sprzączkę Tri-Fix Web Splitter, system dopasowania Headset SX z łatwą regulacją oraz znakomitą wentylację 4th Dimension, i dostępny jest w trzech uniwersalnych rozmiarach. Jeżeli szukasz kasku z nowoczesnymi rozwiązaniami w przystępnej cenie, wybierz Align II.

System MIPS to warstwa o niskim współczynniku tarcia, która umożliwia ruch ślizgowy od 10 do 15 mm we wszystkich kierunkach. Badania wskazują, że zmniejsza to część sił obrotowych przenoszonych do mózgu podczas uderzeń pod kątem.
Łatwo regulowany, uniwersalny system dopasowania Headset SX został zaprojektowany z myślą o łatwym i dokładnym dopasowaniu do szerokiej gamy rozmiarów głowy. Dodaj pokrętło z mikroregulacją, aby regulować w locie, a masz pewność, że masz łatwe, bezpieczne i dokładne dopasowanie.
4th Dimension Cooling System optymalizuje wentylację.
Formowana skorupa poprawia wytrzymałość i zmniejsza wagę.
Odblaskowe naklejki zwiększające widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

Podobne produkty