E-Hulajnoga OKAI ES50

1 370,00 zł

Dzieci szybko rosną, podobnie jak ES50. Hulajnogę elektryczną można błyskawicznie regulować za pomocą szybkiego zacisku o zakresie wysokości od 99 cm do 119 cm. Co więcej, nasz mechanizm składania sprawia, że przechowywanie jest proste

Więcej szczegółów

Dostępny

Więcej informacji

 

PrzeznaczenieMiejskie / City
Kolorczarny
Opis

 

Zaprojektowaliśmy skuter elektryczny ES50, aby włączyć młodzież w naszą misję zmiany mobilności w mieście. Każdy szczegół hulajnogi został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o dzieciach.
Cechy produktu
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA – 15 km/h
ZASIĘG – Do 15 km
WAGA – Tylko 13,5 kg
OPONY – 8-calowe opony z twardej gumy
PODJAZD NA WZNIESIENIE – 10% maksymalnego gradientu
HAMULCE -Tylny hamulec bębnowy
WODOODPORNOŚĆ – Ochrona IP55
CZAS ŁADOWANIA – 5 godzin
MOC – Maksymalna moc: 200W
BEZPIECZEŃSTWO – Pofalowana kierownica i deck do hulajnogi, aby zachować kontrolę
WYŚWIETLACZ – Wyświetlany poziom baterii, prędkość oraz tryb jazdy
DODATKOWO – Regulacja wysokości (99cm – 119cm) i mechanizm składania

W zestawie:
Hulajnoga
Ładowarka
Śruba z imbusem
Instrukcja

Mechanizm składania i regulowana wysokość

Dzieci szybko rosną, podobnie jak ES50. Hulajnogę elektryczną można błyskawicznie regulować za pomocą szybkiego zacisku o zakresie wysokości od 99 cm do 119 cm. Co więcej, nasz mechanizm składania sprawia, że przechowywanie jest proste.

Zawieszenie

Pozwól dziecku wybrać podróż! Przednia amortyzacja będzie idealnym towarzyszem na nierównych i wyboistych drogach. Elastyczne i odporne na przebicia opony bezdętkowe są specjalnie zaprojektowane, aby przejechać przez każdy teren.
Tryb nauki czy odkrywcy?
Nie bój się, bezpieczeństwo jest najważniejsze, możesz pozwolić swoim dzieciom rozpocząć naukę w trybie nauki z maksymalną prędkością 8 km/h, aby nauczyć się podstaw i przełączyć się w tryb Explorer z 15 km/h, gdy poczują się komfortowo. Nasz wyświetlacz zawsze pokaże aktualną prędkość, którą jedziesz.

Jazda pod kontrolą

Hulajnoga ES50 jest wyposażona w silnik piasty premium, który osiąga maksymalną prędkość 15 km/h i ma zasięg około 15 km, co odpowiada około jednej godzinie czystej zabawy.

Podobne produkty

eRaty - Santander Bank