MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWEÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM - MEGA PROMOCJE ROWERÓW MAXIM

Hulajnogi elektryczne

Hulajnoga miejska lub E-hulajnoga to pojazd napędzany elektrycznie, dwuosiowy, z kierownicą, bez siedzenia i pedałów, konstrukcyjnie przeznaczony do poruszania się wyłącznie przez kierującego znajdującego się na tym pojeździe. Kierujący hulajnogą elektryczną jest zobowiązany korzystać z jezdni, po której ruch pojazdów jest dozwolony z prędkością nie większą niż 20 km/h ( od 2022 roku zmniejszono tą prędkość z 25 km/h ), w przypadku gdy brakuje wydzielonej drogi dla rowerów oraz pasa ruchu dla rowerów, korzystając (tam, gdzie jest to dozwolone) z chodnika albo drogi dla pieszych, jest obowiązany jechać z prędkością zbliżoną do prędkości pieszego. Hulajnoga elektryczna nie zalicza się do kategorii pojazdów zdefiniowanych jako UTO. Cena każdej hulajnogi zależy od jej parametrów a napęd elektryczny składa się akumulatora i silnika.

 

Czytaj więcej...
Sortuj:
2 produktów
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga elektryczna OKAI NEON2440
2 761,65 3 249,00
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga elektryczna OKAI ES50928
1 401,65 1 649,00

Jak wybrać hulajnogę elektryczną?

Zakup hulajnogi nie jest taki łatwy, są w różnych cenach tanie i drogie, nowe lub używane czy składane. W większości modelach akumulator umieszczony jest w dolnej jej części i posiadają hamulec ręczny dla bezpieczeństwa. Hulajnogi miejskie i nie tylko mają różne pojemności baterii a ich czas ładowania to od 4 do 7 godzin. Kupujemy z reguły która ma nam służyć jako transport do pracy ale możemy ją kupić do innych celów. Warunki atmosferyczne wpływają na zasięg i w zimny dzień czy jazda z obciążeniem spowoduje że akumulator szybciej się rozładuje po czym należy ją na nowo naładować.

Elektryczna hulajnoga dla dzieci i dorosłych

Jeździć hulajnoga elektryczna mogą dorośli, hulajnoga posiada silnik elektryczny, który umożliwia rozpędzenie się pojazdu do średniej prędkości 20 km/h. Istnieją jednak egzemplarze mogące osiągnąć mniejszą prędkość maksymalną km/h. Hulajnoga coraz częściej wybierana jest przez dorosłych jako środek transportu w miejskiej dżungli. Wybierając hulajnogę wspieramy środowiska, dbałość o przyrodę to główne zalety hulajnogi elektrycznej. Na rynku można znaleźć wiele modeli, które dedykowane są do poruszania się po mieście lub dojazdu do pracy. Ich parametry są do siebie bardzo zbliżone, maksymalne obciążenie to od 100 kg do 125 kg, w zależności od modelu hulajnogi elektrycznej. Zasięg maksymalny tego typu urządzeń wynosi około 30 km.

Hulajnoga elektryczna dla dzieci ma mniejszą moc silnika i jej maksymalna prędkość to około 12 km/h. Bezpieczeństwo jazdy jest bardzo ważne i decydując się na zakup, pomyślmy o doborze odpowiedniego kasku dla siebie. Jazda na hulajnodze to duża frajda dla dzieciaków i poznawanie przepisów ruchu drogowego.

Jakie zalety ma hulajnoga elektryczna?

Korzystać z hulajnogi możemy zamiast komunikacji miejskiej nie jesteśmy uzależnieni od nikogo. Jeździć hulajnogą możemy do pracy czy spotkania ze znajomimy. Stabilna podstawa z małymi szerokimi kołami daje komfort jazdy podczas każdej naszej wyprawy. Kupić hulajnogę elektryczną możemy w systemie ratalnym w ubezpieczeniem od kradzieży, wysokość raty dobieramy według własnego uznania. Nasz sklep internetowy oferuję wysyłkę w 24h, takie hulajnogi są pakowane w dużych pudłach i ich montażu nie jest wymagana duża znajomość mechaniki.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż