Hulajnogi dla dzieci i dorosłych

Hulajnogahulajnoga elektrycznahulajnoga do trików i dla dzieci – rodzajów tych pojazdów jest wiele. Jaką hulajnogę wybrać i na co zwracać uwagę?

Hulajnogi rekreacyjne – to najpopularniejszy rodzaj w tej grupie pojazdów. Świetnie sprawdzają się u osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z jazdą na hulajnodze. Są uniwersalne, zwrotne i dość lekkie. Należy jednak pamiętać, że rekreacyjne modele nie sprawdzą się w przypadku agresywnej i bardzo szybkiej jazdy – są na nią zbyt delikatne.

Hulajnogi wyczynowe – ten model wybierają najczęściej nastolatki, które chcą wykonywać triki i ewolucje. Pojazdy wyczynowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, ale są droższe od hulajnóg miejskich.

Hulajnogi transportowe – nazywane są również hulajnogami turystycznymi. Jak sama nazwa wskazuje, idealne sprawdzają się podczas dłuższych podróży i pozwalają osiągać duże prędkości przy niedużym nakładzie sił. Trzeba jednak pamiętać, że te modele są ciężkie, a przez to mniej zwrotne.

Hulajnogi elektryczne – stanowią odrębną kategorię wśród tego typu pojazdów. W odróżnieniu od klasycznych modeli są napędzane nie siłą mięśni, lecz napędem silnikowym. Można je podzielić na hulajnogi akumulatorowe i spalinowe. Ten typ pojazdów jest bardzo wygodny, można się na nich szybko przemieszczać. Niestety hulajnoga elektryczna zanieczyszcza powietrze. Trzeba także pamiętać o jej naładowaniu lub dolewaniu benzyny. Model elektryczny dla dzieci przypomina ten przeznaczony dla dorosłych, jest tylko dopasowany do najmłodszych.

 

Czytaj więcej...
Sortuj:
9 produktów
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga na pompowanych kołach AXER6261
198,99 319,00
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga wyczynowa ALLRIGHT STUNT4971
182,39 299,00
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga METEOR GALAX 227732902
287,19 358,99
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga METEOR HGR 227772904
231,19 288,99
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga METEOR TRACKER 225392905
199,19 248,99
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga METEOR TRACKER PRO 225412906
199,19 248,99
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga elektryczna OKAI NEON2440
2 761,65 3 249,00
WYPRZEDAŻ
Hulajnoga elektryczna OKAI ES50928
1 401,65 1 649,00

Jaką hulajnogę wybrać?

Co decyduje o wyborze hulajnogi? Hulajnoga to ekologiczny środek transportu po mieście i w terenie. Wybierając taki środek lokomocji należy zwrócić na kilka ważnych aspektów. Najważniejsze to hamulec, który nie w każdej hulajnodze występuje, poruszając się po mieście jest niezbędne ale do jazdy wyczynowej i podczas wykonywania tricków już niekoniecznie. Hulajnogi wyczynowe wykonywane są ze stali w odróżnieniu od tej do jazdy w warunkach miejskich, której główny materiał to aluminium. Warto zwrócić uwagę podczas zakup, gdzie będziemy jeździć, może to być dojazd do pracy czy szkoły i jak szybko chcemy pokonać dystans do przejechania. Dobra hulajnoga o napędzie elektrycznym może przejechać nawet 40 km na jednym ładowaniu, a maksymalne obciążenie użytkownika to 100 kg. Taka hulajnogą poruszamy się głownie po nawierzchni asfaltowej, wybierz model spełniający twoje wymagania tak aby dojazd do pracy lub szkoły zapewniał komfortową jazdę. W takich sprzętach bateria umieszczona jest pod podestem a somo ładowanie nie pozwala na demontaż akumulatora. Zakup ułatwi jazdę po mieście i nie będziemy uzależnieni od komunikacji miejskiej dla zwiększenia bezpieczeństwa jazdy zalecamy kupno kasku co podnosi komfort, gdzie w naszym sklepie posiadamy szeroki wybór. Manetka do kontroli prędkości w wyświetlaczem znajduje się na kierownicy wraz z dźwignią do hamowania.

Hulajnoga dla dorosłych i dla dzieci

Hulajnoga dla dzieci i dorosłych ułatwi poruszanie się w miejskiej dżungli i ma gwarantować komfort jazdy. Chcesz kupić hulajnogę z napędem elektrycznym nie masz czego się obawiać jest ona bezpieczna w użytkowaniu. Jeździć hulajnoga można po drogach lub chodnikach i rozpędzać ją do prędkości 20 km/h według prawa Uni Europejskiej. Korzystać z hulajnogi mogą dorośli i dzieci znające przepisy drogowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno hulajnogi trójkołowe i te z dwoma kołami o różnym rozmiarze. Hulajnoga przeznaczona jest do przemieszczania się po mieście ale też mogą z niej korzystać osoby na Skatepark. Nasz sklep internetowy zaprasza do zakupu!!!

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż