Haki przerzutki

Jest to ważny element który mocuje przerzutkę do ramy przy rowerze. Jest to rozwiązanie mocowania przerzutki stosowne od dawna i jest uznawane przez kolarzy za najlepsze i najtańsze. Ten element przerzutek rowerowych jest wymienny, dostępny w różnym kształtach najczęściej wykonany z aluminium. Warto decydować się i zamawiać hak do przerzutki wykonany z mocnego materiału co daje nam pewność przed uszkodzeniem przerzutki czy samego koła. Ceny zaczynają się od 15 zł a kończą nawet na 100 zł za czym idzie wytrzymałość i sztywność na pęknięcia czy wygięcia.

Czytaj więcej...

Jak dopasować, wybrać i zamontować hak przerzutki przy rowerze ?

Aby montaż koła tylnego był łatwy i bezproblemowy specjaliści branży rowerowej zadbali o to aby przerzutka była zamocowane do ramy rowerowej za pomocą części wymiennej . Wybierają uchwyt przerzutki do ramy bierzemy pod uwagę ramę danego producenta a co za tym idzie kształt i materiał z jakiego wykonany jest część montażowa przerzutki. Wbudowany hak mają tylko rowery stalowe, podstawowe modele miejskie, dziecięce i turystyczne.

W większości naszych serwisach wykonasz także montaż przerzutki. Nasz internetowy sklep rowerowy oferuje szeroki wybór akcesoriów i części zarówno z najtańszego segmentu jak i z najwyższego poziomu, niezwykle trwałe. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i online części rowerowych. Aby znaleźć odpowiedni hak do ramy swojego roweru, należy dokładnie sprawdzić wzór. Hak przerzutki do ramy odpowiada za prawidłową pracę biegów w rowerze, można spotkać też hak przerzutki wykonany ze stali.

Firmy rowerowe takie jak np. Fuji, Kellys, Specialized, Ghost, KTM, Corratec, Merida, GT, Bianchi, Haibike i inne zalecają stosowania haków oryginalnych - pewnych i wytrzymałych. Zatem decydujmy się części zalecane przez producentów.

Koszyk został zaktualizowany
Rowery
⚡ Rowery elektryczne
Akcesoria
Części rowerowe
Odzież
Warsztat
Nowości
Wyprzedaż