Nowy FIDLOCK VACUUM mocowanie do kierownicy na telefon

FIDLOCK VACUUM mocowanie do kierownicy na telefon

70-AKCES-101-17870-B

139,00 zł

Dostępny

Więcej informacji

 

Kolorsrebrny
Opis

 

Mocowanie FIDLOCK VACUUM do telefonu wykorzystuje unikalną kombinację elementu przyssawki i oraz magnesów neodymowych, aby bezpiecznie przymocować telefony do roweru, ale także do deski rozdzielczej samochodu lub biurka.

Telefon wyposażony w etui FIDLOCK VACUUM można łatwo i szybko zamocować do uchwytu przy pomocy silnego magnesu neodymowego, siła podciśnienia wytwarzana przez przyssawkę zapewnia jego bezpieczne i mocne trzymanie w przypadku silnego uderzenia lub wstrząsów.

Dzięki genialnie prostemu połączeniu magnesu oraz przyssawki mocowanie oraz ściągnie telefonu z uchwytu odbywa się przy pomocy jednej ręki . Mocowanie zapewnia również  obracanie telefonem w zakresie 360° Dzięki inteligentnej blokadzie pozostaje w ustalonej pozycji nawet na najbardziej wymagających trasach.

System mocowania składa się z uchwytu (dostępnego  również w innych wersjach) oraz specjalnego, ultra cienkiego etui na smartfonu.

 

Smukła konstrukcja uchwytu sprawia że jest świetnie dopasowany oraz można go łatwo przymocować do kierownicy za pomocą dwóch obejm o średnicy 22,2 mm i 31,8 mm.

Dodatkowe opaski zaciskowe pozwolą na zamocowanie na każdej innej kierownicy.

 

Podstawowe informacje

  • Do zamontowania na kierownice

  • Pasuje do wszystkich kierownic o średnicach od 22 do 46 mm

  • Magnes nie ingeruje w elektronikę telefonu

  • Pasuje do każdej obudowy telefonu FIDLOCK VACUUM

 

Zestaw zawiera:

  • Mocowanie do kierownicy FIDLOCK VACUUM

  • Dwie obejmy  22,2 mm I 31,8 mm

  • Obejmę uniwersalna z opaskami zaciskowymi

Podobne produkty

eRaty - Santander Bank