Fotelik OK BABY ERGON mocowanu do ramy

229,00 zł

Dostępny

Opis

 

Bezpieczny i komfortowy fotelik rowerowy marki OkBaby z wyprofilowaną anatomicznie skorupą. Model fotelika rowerowego OkBaby Ergon New został na nowo zaprojektowany. Dzięki zastosowaniu uchwytów na ręce, dziecko może łatwiej utrzymać równowagę oraz zwiększa się poziom pewności siebie.

Fotelik możemy zamontować do rowerów posiadających rurę ramy o średnicy od 28 do 40mm. Specjalny uchwyt mocujący przykręcany jest do ramy za pomocą śrub znajdujących się od strony kierownicy. Takie umiejscowienie śrub pozwala na łatwiejszy montaż oraz pewniejsze dokręcenie uchwytu do ramy.

 

Fotelik rowerowy posiada wygodną wyściółkę o właściwościach wodoodpornych oraz zdecydowanie poprawiających komfort jazdy dzięki tłumieniu drgań i termoregulacji zarówno w ciepłe jak i chłodne dni. Zastosowanie 3-punktowych pasów bezpieczeństwa z możliwością regulacji oraz klamrą, której dziecko samo nie otworzy, jeszcze bardziej poprawia bezpieczeństwo. Dodatkowo fotelik posiada sześciostopniową regulację wysokości podnóżków dla dziecka a specjalna konstrukcja zapobiega wkręceniu stopy dziecka w szprych rowerowe.

Położenie fotelika możemy regulować w płaszczyźnie poziomej dzięki trzystopniowej regulacji. Pozwala to na odpowiednie ustawienie odległości fotelika względem siodełka rowerowego.
max ciężar przewożonego dziecka: 22kg
przeznaczony do rowerów z kołami 27,5"-29"
regulowane podnóżki dla dziecka
regulacja odległości od siodełka
trzypunktowe pasy bezpieczeństwa
mocowanie uchwytu do rur o średnicy od 28 do 40mm
zastosowanie prętu Tondo Gradi 114 stopni ZN+H70
zapięcie z zamkiem blokującym na kluczyk
długość oparcia: 49,5cm
długość podnóżków: 25cm
wymiary uchwytu: 109x94x78mm
wodoodporna wyściółka
odblaskowy element z tyłu fotelika


Podobne produkty