Dlaczego my?

Jesteśmy internetowym sklepem rowerowym oraz stacjonarnym sklepem rowerowym w którym znajdziecie szeroki wybór rowerów zarówno dla  początkujących amatorów, jak i wyczynowych zawodowców. Oferowane przez nas marki rowerów oraz części i akcesoriów rowerowych, są istniejącymi od lat i liczącymi się w branży firmami. Oferujemy rowery mtb 26",27,5" 29" oraz 28", a także rowery elektryczne. W ofercie sklepu internetowego znajdziecie Państwo części rowerowe: koła rowerowe, opony rowerowe, osprzęt rowerowy: łańcuchy rowerowe, przerzutki rowerowe, hamulce rowerowe i wiele innych.  Pragniemy zapewnić wszystkich naszych Klientów, iż dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były stuprocentowo satysfakcjonujące!

Jak to robimy?

Nasze sklepy tworzą ludzie, którzy stanowią o sile zespołu. Rowery to nasza pasja, którą zyjemy na codzień i która daje nam samym ogromną satysfakcję.

Nie Jesteśmy sprzedawcami, a raczej doradcami.

To na naszych rękach spoczywa odpowiedzialność za Państwa uśmiech wychodząc i najczęściej wracając do nas, z prostej przyczyny, my nie sprzedajemy, my słuchamy i kierujemy w najlepsze rozwiązania dla każdego z was, aby każdy mógł posmakować smaku jazdy na rowerze w najlepszej możliwej formie.

Słuchamy i doradzamy jak w najlepszy sposób, zamienić słowa w oczekiwania i marzenia o nowym rowerze.

KONTAKT

sklep@bikemia.com

607 129 722

Zapraszamy Was również do naszych sklepów stacjonarnych, w których możecie skorzystać z profesjonalnego doradztwa w doborze roweru, usług serwisowych oraz wypróbować rower przed zakupem.

Obecnie posiadamy 5 sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w następujących miastach:

Bełchatów, Lipowa 1b

Łódź, Wydawnicza 1/3

Tomaszów Mazowiecki, Warszawska 2/4

Wieluń, Fabryczna 6

Piotrków Trybunalski, Kasztelańska 2a